Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Вадим Рабінович: «Нам треба жорстко відстоювати інтереси України і на Заході, і на Сході»

У зовнішній політиці українським дипломатам необхідно орієнтуватися виключно на інтереси держави і жорстко їх відстоювати як перед Заходом, так і перед Сходом

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі національного телебачення. Він пояснив, що вступати в союзи і підписувати міжнародні угоди потрібно тільки тоді, коли це вигідно Україні. Також політик обговорив з телеглядачами інші важливі для українців теми.

«Для створення процвітаючої країни Україні потрібна нова національна ідея»

На думку Вадима Рабиновича, сьогодні в Україні людей виховують на ідеї, що найголовніше в житті – це гроші, тому в нашій країні «елітою» вважають тільки тих, у кого їх більше. Але це неправильно – такі люди не можуть бути авторитетами для суспільства.

«По героям завжди можна оцінити, яку країну ми будуємо. Сьогодні в рейтингу «найвпливовіших українців» ви не знайдете великих акторів, вчених, журналістів – тих, хто зазвичай становить еліту нації. А хто в цьому рейтингу є? Тільки ті, у кого більше грошей і влади. У нас найголовніший і найкраща людина в країні той, у кого багато грошей. Деякі з лідерів цього списку навіть не живуть в Україні і мають до неї мало відносини. Хіба такі люди мають право бути моральними авторитетами для українців? »- засумнівався парламентарій.

Лідер партії «За життя» впевнений, що для створення успішної України необхідно змінити існуючу ідеологію, прищепити молоді інші цінності і «змалювати нову траєкторію руху» всієї держави в цілому.

«Нам потрібна ідеологія, яка покаже, яку ж країну ми будуємо. Народ не може просто жити, прагнучи заробити гривню, проїсти її – і знову приступати до роботи. Потрібна мета! Велика, якщо хочете. Ми не просто так говорили про побудову великої України, сильної і незалежної, нейтральної, по типу «Швейцарії Східної Європи», яка стане мостом між Заходом і Сходом. Упевнений, що це гарна ідея, на яку можна орієнтуватися при побудові успішної, процвітаючої країни », – констатував політик.

«Україні необхідно взяти курс на нейтральність і позаблоковість»

Вадим Рабінович переконаний, що курс на нейтральність і позаблоковість у зовнішній політиці, дозволить Україні стати майданчиком для співпраці між Сходом і Заходом.

«Нам потрібна нейтральна незалежна країна, тому що нам потрібно будувати однаково хороші відносини з Америкою, Німеччиною, Угорщиною, Росією, Казахстаном! Нам необхідно вести чесну торгівлю з усіма країнами. При цьому ми знаємо, що відбувається в наших західних областях, як там нашим громадянам видаються паспорти Польщі та Румунії, працюють іноземні спецслужби. А уряд заявляє, що у нас ворог тільки на сході, а на заході у нас все друзі », – зазначив нардеп.

Парламентарій також розкритикував торговельну угоду України з Євросоюзом, підписану нинішнім керівництвом країни. На його думку, вона працює проти української економіки і промисловості.

«Україна підписала торгову угоду з Євросоюзом. Чудово! Я теж «за»! Але давайте подивимося на результати цієї угоди. Нам ввели квоти на наші основні експортні товари. Таким чином країну поставили під зовнішнє управління – і вбивають. Знищена практично вся промисловість, яка може виробляти. Ми абсолютно все імпортуємо з інших країн», – обурився політик.

Лідер «За життя» підкреслив, що у взаєминах з іншими країнами Україна повинна захищати власні інтереси, а не чужі.

«Я вважаю, що будь-яка держава має постійні інтереси і не має постійних ворогів. Нам необхідно вступати в союзи тільки тоді, коли це вигідно державі Україна і розмовляти з Заходом так само жорстко, як і зі Сходом. Це стосується питань територіальної цілісності і державного суверенітету. М’яко розмовляти потрібно тільки у відносинах з бізнесом. З бізнесом кричати не можна», – заявив народний депутат.

Нагадаємо, Після вбивства Захарченка проведення виборів під питанням

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...