Головна » Політика

Вадим Рабінович: Ми спостерігаємо за постановною виставою із монархізації влади

Все, що сьогодні відбувається в українській політиці в цілому і у Верховній Раді України зокрема – це «постановна вистава із монархізації влад

Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у кулуарах парламенту у вівторок, 3 вересня.

«Я не проти. Народ дав Зеленському максимальну підтримку, і тепер його команда що хоче, те й робить. Сказати, що це добре? Усі знають, що це погано. Погано, коли владу ніхто не контролює. Навіть якщо президент – найчудовіша людина, йому дозволяють призначити на ключові посади «кума, брата, свата»… Усі ж знають, чим це закінчується. Але вигадують собі, що цього разу все буде інакше», – заявив народний депутат.

Політик нагадав, що в Європі, «в яку нас усі так ведуть, є поняття «стримування і противаги»».

«Там жодна влада не може коїти те, що їй заманеться, бо її стримує опозиція, у якої є контролюючі функції. У нас же ще й недоторканності позбавляють!» – обурився Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» нагадав, що «в минулому «поганому» скликанні Ради знайшлося дев’ять осіб, яких позбавили недоторканності у сесійній залі, і нічого цьому не заважало».

«Далі справа пішла? Ні! Виходить, що це були виключно політичні репресії! Та за цей час нічого у країні не змінилося, правоохоронці лишилися ті ж. Якщо так, то висловлення депутатом думки, яка відрізняється від позиції влади, буде діянням, яке підлягає покаранню. Чому ми радіємо?» – дивується парламентарій.

Вадим Рабінович вкотре закликав своїх колег по парламенту «закони ухвалювати по закону».

«І Порошенко, і Янукович ухвалювали закони, порушуючи процедури, пояснюючи нам, що це «добре». І де вони тепер? Так, вся країна чекала на зняття недоторканності. Але настало «покращення»? Чи стало легше жити? Тепер опозиційний депутат тисячу раз подумає, перш ніж сказати правду про владу і владі… «, – констатував політик.

Разом із тим Вадим Рабінович звернув увагу на те, що по кожному закону від влади, який критикує і за який не голосує опозиція, вона висуває альтернативу. Це було і сьогодні.

На запитання, чи голосуватиме опозиція за закон «про народовладдя», співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» відповів позитивно, пояснивши це тим, що «не голосувати за нього не можна». «А ось те, що він не має під собою підстави – це проблема. Комуністи теж 70 років говорили, що вся влада буде у народу… А ось як буде це реалізовано за влади нинішньої – ніхто не знає», – заявив Вадим Рабінович.

Тепер, за словами народного депутата, зняття недоторканності з народних депутатів назвуть найголовнішим «досягненням» за всі роки української незалежності.

«Ми продовжимо бідніти, масово виїжджати із країни, але зате з депутатів зняли недоторканість. Але у мене питання: а мир буде? А економічне процвітання буде? Відповіді немає!» – констатував співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

«Якщо дорога не веде до храму, навіщо потрібна ця дорога? На чолі країни стоять ті, хто був до цього: замість Супрун працює її помічниця, міністр фінансів та, що була при Порошенку. Прем’єр-міністр Гончарук заявив, що при Порошенку країна рухалася правильним шляхом, але повільно! Тепер, виявляється, ми підемо цим же шляхом, але швидко!.. Рішення ухвалюються незаконно, хоча президент і його влада повинні врівноважуватися сильною опозицією, а нам не дають а ні слова. Кум контролюватиме свата, а сват – брата. Оптимізму немає. Підемо тією ж дорогою – по «граблях»», – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадуємо, Поки продавців не було: з каси ужгородського магазину винесли кругленьку суму

 Читайте також: Постріли на словацькому кордоні в Закарпатті: так затримували нелегалів (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...