Головна » Життя

Вадим Рабінович: Мовний закон – це показуха! Як тільки в Раді вимикають камери, всі говорять російською (ВІДЕО)

Як тільки у Верховній Раді України вимикаються мікрофони, всі парламентарії говорять російською мовою.

Тому вся кампанія «боротьба за мову» – просто- показуха. Таку думку висловив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Мовний закон – це ж не гуманітарка, це просто знущання над російськомовним населенням! Нам кажуть: «ви можете робити все англійською, китайською, а російською не можете», і це при тому, що половина країни розмовляє російською мовою. Та що там країна – візьмемо парламент: як тільки вимикається мікрофон, всі розмовляють лише російською мовою, за винятком двох-трьох осіб. Тоді навіщо ви влаштовуєте всю цю показуху?!», – обурився народний депутат.

В контексті цього Вадим Рабінович пояснив, у чому насправді полягає справжній патріотизм.

«Скажіть, чому українською країну будувати можна, а якщо я не розмовляю українською, то мені не можна висловити свою думку, як це треба робити? Скажіть, чому я – людина з родини, де роками розмовляли російською, повинен бути громадянином другого сорту? Тільки тому що шобло, яке прийшло до влади, на чолі з Парубієм (я їх називаю «групою Парубія»), почала влаштовувати переслідування, зносити пам’ятники, палити людей, вважаючи це верх патріотизму? У чому патріотизм? Давайте, нарешті, визначимося: патріот – це людина, в результаті дій якої твоя країна і твій народ живе краще. Ось це патріот! Все решта – це злодії і вбивці!», – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадуємо, Вистріл в голову під час сварки: мукачівець в лікарні

Читайте також:  Від кашлюку померла одномісячна дитина: батьки відмовились від щеплення

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...