Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Вадим Рабінович: “Я подав законопроект про створення вільної економічної зони в Одесі” (ВІДЕО)

За словами політика, влада приділяє мало уваги розвитку одеського регіону, який може стати ключовим у відродженні економіки країни

Створення вільної економічної зони в Одесі стане початком відродження економіки України. Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі одеських телеканалів, розповідаючи про результати робочої поїздки по регіону.

«Один з пунктів програми партії« За життя »- зробити Одесу європейським вікном України. Ми пропонуємо зробити особливий акцент на розвитку бізнесу в Одесі, на пільги і преференції, на створенні в місті вільної економічної зони за типом «Порто-франко», – підкреслив парламентарій.
Він розповів, що ще рік тому подав законопроект «Одеса – європейське вікно України», де прописані конкретні кроки створення в місті вільної економічної зони, але до порядку денного для голосування законопроект так і не включили.
«Після подій в Криму у нас немає більше портів, крім Одеси, де міг би розвиватися і військовий, і цивільний флот. Тому до міста має бути особливе ставлення, і тут повинні бути особливі програми розвитку. Я подав законопроект про вільну економічну зону в Одесі. Вважаю, що вільні зони потрібно створювати і для Львова, і для Харкова, і для прикордонних міст, адже це чудовий механізм для поштовху економіки », – зазначив народний депутат.
Також лідер партії «За життя» нагадав про те, що 25 липня представить покрокову програму своєї політичної сили. Положення програми політик вже обговорив з жителями Одеської області в ході робочої поїздки.
«25 липня я представлю ті кроки, які, як я вважаю, треба зробити негайно, щоб вивести країну з кризи. На відміну від всіх інших, ми будемо розмовляти на дуже простою мовою, щоб усім було зрозуміло. Люди повинні розуміти, що бюджет держави – це той же бюджет сім’ї, тільки збільшений. Я поясню, як наповнити бюджет, як вийти з катастрофи, яка сьогодні відбувається. Я, наприклад, запропоную, як викорінити корупцію за десять кроків, не витративши ні копійки бюджетних грошей. Ми напрацювали разом з дуже серйозними світовими економістами ті програми і те розуміння, як виходити з кризи. Я не бачу проблеми для нашої країни, щоб їх втілити – треба тільки протриматися до виборів », – констатував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, Блискавка влучила в школу під Одесою (ФОТО)

Також читайтеМісто без арт-простору і міліція з повноваженнями: рішення чергової сесії Мукачівської міськради (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...