Вадим Рабінович: "Без свободи слова – немає демократії! Ми не дозволимо її знищити!" (ФОТО, ВІДЕО)

12.09.2019 12:44 70 0
Вадим Рабінович: "Без свободи слова – немає демократії! Ми не дозволимо її знищити!" (ФОТО, ВІДЕО)

Вадим Рабінович процитував ст. 34 Конституції України, у якій вписана свобода слова і в якій записано: «Кожному громадянину України гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб і на свій вибір». https://youtu.be/SICkRBWSSNo 

«Єдине, що витримало й вижило в Україні протягом 28 років – це свобода слова. Так чи інакше її прагнули притискувати усі керманичі держави. А вона вижила!» – заявив парламентарій.

 Тож, продовжив народний депутат, «без свободи слова немає демократії!», і нагадав, що «перемога партії «Слуга народу» стала можливою, завдяки ЗМІ та телебаченню, які транслювали різні думки». Та зараз Україна і увесь цивілізований світ спостерігає за тим, як Нацрада з питань телебачення та радіомовлення своїми діями та рішеннями чинить наступ на свободу слова. Зокрема, цей конституційний орган «виносить рішення щодо позбавлення телеканалу NewsOne ліцензії та позивається до суду, аби надати цьому рішенню силу», – нагадав Вадим Рабінович. 

«Це та сама Нацрада, у якій ТРОЄ (!) членів вже за законом не мають повноважень, а один взагалі незаконно посідає цю посаду. Це та сама Нацрада, якою займається Державне бюро розслідувань щодо розкрадання 100 тис. грн. Це та Нацрада, яка у більшості своїй призначена попередньою владою казнокрадів, що прагнуть зберегти крісла за нинішньої влади», – нагадав народний депутат.

 Опозиція, яку представляє Вадим Рабінович, вважає, що Нацрада влаштувала над телеканалом NewsOne «незаконне, показове судилище через висловлювання гостей у прямому ефірі». 

«Наведу приклад моїх слів, за які, у тому числі, відтепер позбавляють телеканал ліцензії: «Ми об’єдналися заради миру, ми зупинимо «тарифний геноцид», ми встановимо мир на Донбасі – із нами мільйони українців». У цих словах побачили «розпалювання національної ворожнечі», – обурився політик.

 Крім того, продовжив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя», «під час засідання Нацради у залі було багато людей – у формі та без – які не могли потрапити туди без завчасно оформленої перепустки». 

«Дивно, що цим всім керував дехто Стерненко, що проходить зараз по групі злочинів, останній із яких – вбивство людини. Вас усіх це не дивує? – звернувся до колег по парламенту Вадим Рабінович. – А чи не дивує вас, що із гранатомету розстрілюють телеканал «112 Україна», а винних немає! Б’ють та навіть вбивають журналістів – а винних немає!»

 Народний депутат також нагадав про те, що багатьох із тих, хто сьогодні сидить у президії парламенту та у сесійній залі, ще вчора виступали на телеканалі NewsOne, безперешкодно висловлюючи різні думки та погляди, а вже сьогодні їх абсолютно не хвилює, що представників опозиції ніколи немає на каналах «іншої орієнтації». Водночас Вадим Рабінович подякував тим представникам команди «слуг народу», які вже висловили свою стурбованість судилищем над NewsOne у Нацраді. 

«Дякую цим людям! І хочу звернутися до своїх колег: шановні, ви можете залишитися осторонь, розраховуючи що, мовляв, «прийшли не за нами»! Та ні, прийшли за вами! Або прийдуть – диктатура починається з першого кроку!» – нагадав він.

 Тож, у зв’язку з ганебною ситуацією, яка склалася навколо свободи слова в Україні, народний депутат, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович виступив із пропозицією у найкоротший термін створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України щодо діяльності Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення. 

«У цій залі часто розвішували плакати на підтримку тих чи інших людей чи ідей – дозвольте і мені завершити свій виступ таким же вчинком – розвісити плакат «Я проти цензури», який нагадуватиме нам про те, що без свободи слова немає демократії, без свободи слова – немає держави!» – резюмував Вадим Рабінович.

 

Нагадуємо, Проблему “євроблях” спробують вирішити у три етапи Читайте також: Зовсім скоро для ІТ-галузі введуть новий податок

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...