Головна » Життя

Вадим Рабінович: “Без аудиту держави у нас немає майбутнього!”

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» звернув увагу на те, що «багато країн світу беруть із задоволенням українців на роботу, тому що ми - працьовиті, розумні, освічені люди, ми нормальний народ!»

Україна потребує аудиту, без якого країна не зможе встати на правильний шлях – на шлях розвитку. Впевненість в цьому висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною», який проходить в середу, 20 листопада.

«Люди добрі, якщо ми не проведемо аудит держави, який обіцяв нам президент Зеленський у своїй передвиборчій програмі, то ми не будемо знати, що робити далі!» – заявив політик.

Вадим Рабінович нагадав, що багато країн-сусідів України зробили це і тепер активно розвиваються.

«Україна – єдина країна в Європі і одна з небагатьох в світі, економіка якої падає. З країни їдуть люди, знищується промисловість! Хіба ми «дурні»? Ні! Це влада занадто хитра!» – вважає парламентарій.

«А що ж сталося з нашою країною? Польща, жителі якої ще 20 років тому приїжджали до нас поїсти, – сьогодні є локомотивом європейської економіки. Я бачив польські лікарні. Нам 50 років треба працювати до їх рівня охорони здоров’я», – обурився парламентарій.

Вадим Рабінович нагадав: «При розпаді СРСР ми мали шостий в світі потенціал за економічними показниками – у нас була авіація, космонавтика, суднобудування і так далі. Ми пішли від «невмитого» Союзу і чого ми досягли? Тепер у нас немає нічого, ми купуємо списані, смердючі кораблі і літаки…»

«Тому, нам потрібен аудит держави. Потрібно, щоб нам чесно відповіли: «У такому-то році Василь, Петро, Микола вкрали стільки то. У наступному ті вкрали стільки то». Нам потрібні ці відповіді, щоб зрозуміти, погані не ми, а просто ми ставимо «яресьок», які через три години після складання з себе повноважень покидали країну. І цей уряд вчинить так само…», – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадуємо, Закарпатська поліція оголосила конкурс на службу в поліцію (ФОТО)

Читайте також:  На трасі “Київ – Чоп” водій на смерть збив пішохода (ВІДЕО 18+)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...