Головна » Політика

Вадим Рабинович: Поки не пізно, нехай добрі люди з «Оппоблока» переходять в «За життя»

Про це народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» заявив в ефірі програми «Разом» на телеканалі «Прямий»

«Мертві завжди чіпляються за живих. І «Оппоблок» постійно намагається за мене зачепитися – і згадує про мене. Мені вони вже пояснювали, що голосували з владою за ці драконівські бюджети Яценюка і Гройсмана, тому що їм треба було рятуватися від восьми кримінальних справ. Я по-людськи їм повірив. Але коли вони підняли руки разом з провладними фракціями в підтримку того, щоб віддати Конституційний суд повністю в руки Президенту, передати йому, по суті, диктаторські повноваження, – це вже не самозбереження, це знищення держави. І такого ні я, ні виборці їм пробачати не повинні! ».

Про це народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» заявив в ефірі програми «Разом» на телеканалі «Прямий»

«Я не один раз просив «Оппоблок» виключити мене зі своїх лав. Але цього не відбувалося. Мене не люблять, критикують, обговорюють, на мене ллють бруд, але зі своїх лав не виключають. Причина в одному – у них «живих» більше нікого немає. Одні залишки від вчорашнього дня і «льовочкіни» зі своїми «інтерами». Я розумію, що у них багато грошей, яхти, вілли у Франції і все інше. І вони все ніяк не можуть зрозуміти, що в політику потрібно йти не для того, щоб прикривати свій зад, але і на виборців працювати! »- підкреслив народний депутат.

«Я бачу, що відбувається з «Оппоблоком» в регіонах, у нього підтримки там немає – і не знаю, хто зможе за них, які зрадницьки вилизують владу, проголосувати на наступних виборах. Тому що вони зрадили виборців, вони голосують з владою! Тому, закликаю всіх гарних людей, які там залишилися, – переходите в «За життя». Я вважаю, що «За життя» завжди проб’ється і переможе, ми динамічна партія зі зростаючими рейтингами. Ми виборців не зраджуємо. Я візьму в «За життя» будь-яких людей, які поділяють програму нашої партії, і буду відповідати за них з того моменту, як вони до нас прийдуть », – резюмував Вадим Рабинович.

За матеріалами: https://journalist.today

Реклама