Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Ужгороді скасовано незаконне рішення міської ради про відведення 670 метрів квадратних прибудинкової ділянки під забудову

Ужгородський міськрайонний суд підтримав принципову позицію Ужгородської міської прокуратури та скасував незаконне рішення Ужгородської міської ради про відведення земельної ділянки площею 670 м.кв. по вулиці М.Заньковецької поблизу багатоквартирних будинків та визнав недійсним державний акт на земельну ділянку, вартість якої становить понад 1,4 млн. грн.

Як повідомила заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Олеся Шерстяних, підставою для оскарження вказаного рішення стало те, що вказану земельну ділянку Ужгородська міська рада надала у власність  всупереч вимог земельного законодавства, оскільки відвід землі під забудову здійснено за рахунок зелених насаджень прибудинкової території багатоквартирного будинку.

Також, прокурором в суді доведеною, що при прийнятті вказаного рішення міською радою порушено дотримання допустимих протипожежних відстаней від дев’ятиповерхових будівель та відступів від червоних ліній вулиці Заньковецької.

Підтримавши доводи прокурора і про те, що спірне рішення міської ради порушує права самої територіальної громади міста Ужгорода на врахування її інтересів під час планування і забудови території міста (оскільки за генеральним планом міста Ужгорода, дана земельна ділянка відноситься до земель багатоповерхівок) судом прийнято рішення про скасування незаконного рішення міської ради про відведення прибудинкової ділянки під забудову.

На разі триває час на апеляційне оскарження вказаного рішення суду, після спливу якого воно набуде законної сили.

Нагадаємо, Знову не помітили: з угорського боку КПП «Захонь-Чоп» виявили крупну партію контрабанди (ВІДЕО)

Читайте також:  Облгази відмовляються скасувати незаконні донарахування газу, перерахувати платіжки споживачам та сплатити штраф

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...