В Ужгороді доводять, що хвороба Паркінсона – не вирок (ФОТО)

05.08.2019 21:50 215 0
В Ужгороді доводять, що хвороба Паркінсона – не вирок (ФОТО)
Повільність і скутість рухів, порушення балансу, тремор є великою проблемою для людей з ХП.  Часто таким людям важко і соромно вийти на вулицю, хтось обов’язково в їхню сторону крикне «рухайтесь швидше», або «ви п’яний!!!». Часто вони повільно, незграбно заходять в автобус і обов’язково хтось буде дратуватися з цього приводу. Такі люди незадоволені собою, соромляться своєї хвороби. Виконуючи регулярні вправи люди з ХП можуть покращити загальну рухливість, баланс, якість життя. Почувати себе більш впевненим. В Ужгороді є спеціалізовані гуртки, де проводять проводять заняття. На так званих тренуваннях, люди з хворобою Паркінсона танцюють, роблять різні вправи та навіть займаються скандинавською ходьбою.   У проведених дослідженнях, найбільш рекомендовані вправи це:
  1. Тай чі. Ці вправи допомагають контролювати поставу, рівновагу також позитивно впливають на баланс що зменшує ризик падіння
  2. Танц-терапія . Один із видів танцю - це танго. Покращує просторову увагу, тренує ритмічність, здатність фокусуватись.
  3. Скандинавська хода🥢 (NORDIC WALKING).Хода зі спеціальними паличками.  Покращує правильний стереотип ходи. Зменшує скутість рухів. Покращує баланс, таким чином також впливає на зменшення ризику падінь.
  4. Їзда на велосипеді покращує швидкість та ритм руху.
  5. Багато різних вправ на опір, баланс, координацію, мілку моторику.
  6. Дуже важливим є вправи для покращення мови і мовлення
  «Медикаментозне лікування і фізична терапія (активність) є рівнозначно важливими методами лікування при хворобі Паркінсона. Перед тим, як починати фізичну терапію важливо визначитися з ціллю, що саме пацієнт хоче мати в кінці або під час фізичної терапії. Коли є мета і бажання, фізична терапія проходить набагато цікавіше і ефективніше. Важливо, щоб людина з ХП проконсультувалась з лікарем неврологом або лікарем Фізичної та реабілітаційної медицини перед початком планування вправ. Різні вправи, фізична активність впливає на нейропластичність (утворюються або реорганізуються нові нейронні зв'язки). Покращують увагу, мислення, пам’ять, може покращуватися хода, рівновага(зменшується ризик падіння) і т. ін. Вправи також  позитивно впливають на зовнішній вигляд, настрій та соціальну активність. Є багато типів вправ, які рекомендують для пацієнтів з ХП дуже важливо, щоб вправи приносили задоволення і після них хотілось  займатись ще», - розповідає лікар-реалілітолог Катерина Зіновєва   Нагадаємо, Закарпатцям на замітку: 5 органів, які найбільше страждають через куріння Читайте також, ДНК-тест показав, ким був насправді чоловік, якого вважали вампіром Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!