В Україні на ринку перевезення вантажів працюють шахраї під брендом Cargo 120

09.09.2021 18:45 265 0
В Україні на ринку перевезення вантажів працюють шахраї під брендом Cargo 120

Як свідчать аналітичні думки, ринок вантажоперевезень нашої країни розвивається високими темпами. 

Міжнародне транспортування відрізняється підвищеним ступенем конкуренції, високотехнологічним обслуговуванням і оперативністю виконання. Зараз є безліч варіантів доставки вантажу в потрібне місце: це і літаки, і залізниця, і водний транспорт. Здійснювати найрізноманітніші види вантажоперевезень можна не тільки на території України, а й далеко за її межами. Попри багатство вибору, якщо вам потрібен дійсно надійний перевізник, його важко знайти. Ось взяти, наприклад, компанію Cargo 120. Вона нібито пропонує безпечну, швидку і надійну доставку збірних вантажів "під ключ". 

Однак, виходячи з досвіду клієнтів цього логіста, можна сміливо стверджувати, що це звичайна шахрайська контора. Клієнти скаржаться, що Cargo 120 не доставляє оплачені вантажі з Китаю. Гроші місяцями, а то й роками не повертає. Багато замовників заявляють, що Cargo 120 якщо і доставить вам товар, то з великими затримками. Тарифи доставки тут вкрай завищені. Часто трапляються ситуації, коли клієнти замовляють доставку морем для здешевлення логістики, а Cargo 120 виставляє рахунок в кілька разів дорожче як за доставку літаком. 

Коли люди намагаються прояснити ситуацію або знайти компроміс, менеджери компанії в чатах і телефоном грубіянять і некоректно обзивають своїх клієнтів. Хочете зірвати всі терміни, втратити гроші й товар, вам в контору Cargo 120.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...