Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Україні відроджується виробництво вітчизняних локомотивів

Перші 30 тепловозів TE33A, серії Evolution будуть вироблені за участю вітчизняного Крюківського вагонобудівного заводу

Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив Євген Кравцов. Він зазначив, що ПАТ «Укрзалізниця» спільно з GE TRANSPORTATION дає старт програмі локалізації виробництва локомотивів в Україні. Для мене особисто – це велика перемога і знаковий момент для української залізниці та всієї галузі. Локалізація вже на початкових етапах була ключовим та принциповим моментом у переговорах з GE. Можу сказати, що ані в Індії, ані в Казахстані подібний контракт не передбачає локалізацію з першого зразка.

Перші 30 тепловозів TE33A, серії Evolution будуть вироблені за участю вітчизняного Крюківського вагонобудівного заводу.

За українським контрактом, для перших тепловозів локалізація буде 10%, згодом локомотиви збиратимуться не менш ніж на 40 % з українських комплектуючих. Зараз General Еlectric продовжує визначати виробничу базу серед вітчизняних підприємств. Також плануємо створити центр для сервісного обслуговування і модернізації робочого парку локомотивів.

Партія, яку поставить General Electric у співпраці з КВБЗ, – найбільша в незалежній Україні. Фінальна стадія виробництва локомотивів для УЗ вже почалась у Пенсильванії. Наприкінці 2018-го ми отримаємо вже перші тепловози, що адаптовані до кліматичних умов, екологічні, економні в обслуговуванні і комфортні та безпечні для локомотивних бригад.

Нагадаємо, Тепловоз General Electric скоро з’явиться в Україні

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...