Головна » Життя

В Мукачеві опівдні скликають позачергову сесію

Сьогодні, 16 червня, мукачівських депутатів скликають на позачергову сесію

Сесія відбудеться задля звільнення одного із заводів від сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соцінфраструктури міста, а також створення черговового комунального підприємства.
Згідно розпорядження міського голови від 14 червня на порядок денний позачергової сесії винесено 2 питання. Йдеться про затвердження рішення виконкому щодо звільнення Господарського товариства у формі товариства з обмеженою відповідальністю завод «Флекстронікс ТзОВ» від сплати пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачево.
Також депутати прийматимуть рішення Про створення Мукачівського міського комунального підприємства «Центр інформаційних систем» та затвердження його статуту. (Із запропонованим статутом можна ознайомитись у фотогалереї Голосу Карпат).
До слова, сьогодні, о 10:30 год. та об 11:00 год. у Мукачеві відбудуться засідання депутатських комісій – земельної та бюджетної відповідно. Відтак, вірогідно, що під час сесії порядок денний засідання буде доповнено проектами рішень у відповідних сферах.
Варто також зазначити, що, за інформацією Голосу Карпат, під час земельної комісії депутати прийматимуть рішення щодо винесення на аукціон земель комунальної власності міста.

За матеріалами: http://goloskarpat.info

Реклама