Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

В Іршаві провели зустріч з протидії торгівлі людьми

Кожен постраждалий має право на допомогу від держави.

У  міськраді відбулася робоча зустріч в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії субʼєктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» за участю голови Закарпатської громадської жіночої організації «Веста» Сабадош Інни Василівни, відповідального за процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми ДСЗН Савчина Василя Петровича та експерта проекту, депутата обласної ради  Вишняка Андрія Миколайовича.

Метою зустрічі було інформування учасників про реалізацію проекту використання критеріїв з виявлення осіб постраждалих від торгівлі людьми для ідентифікації таких осіб, обговорення проблемних питань щодо виявлення, перенаправлення таких осіб до державних адміністрацій для отримання допомоги, яка гарантована державою.
Експерти проінформували присутніх, що відповідно до Закону України «Про протидію торгівлю людьми» кожен постраждалий має право на допомогу від держави, а саме: безкоштовне медичне обстеження і лікування, допомогу у відновленні документів, отримання психологічної, соціальної, правової та іншої допомоги, сприяння у професійній підготовці та працевлаштування, одноразову матеріальну допомогу.
Якщо Вам обмежили свободу пересування, забрали паспорт, позбавили вибору та можливості припинити роботу, не виплатили обіцяної заробітної платні – скоріш за все, Ви постраждали від торгівлі людьми. В таких випадках для отримання консультації телефонуйте на гарячу лінію 527.

Нагадаємо, На Свалявщині загинули люди (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...