Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя » В яких умовах проживають ведмеді у реабілітаційному центрі на Закарпатті (ВІДЕО)

В яких умовах проживають ведмеді у реабілітаційному центрі на Закарпатті (ВІДЕО)

Популяція бурого ведмедя в Україні зменшилась до 300 осіб

“Центр було створено в 2011 році за сприяння міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, площею 12 Га. Наразі, в центрі проходять реабілітацію більше 26 ведмедів, кожен з яких має свою сумну історію, по якій попав сюди…  Популяція бурого ведмедя в Україні зменшилась до 300 осіб. В середньому, вік ведмедя в диких умовах становить 26-30 років. Радує, що ці ведмеді почувають в центрі на стільки комфортно, що їх життя продовжується аж до 35-38 років, про що свідчать спіробітники центру. І це мене дуже радує!”,- розповідає екскурсовод Олег Турко.

Ведмеді їдять багато і їх реабілітацією займаються багато спеціалістів-ветеринарів, то ж кожен охочий може підтримати реабілітаційний центр, перейшовши на офіційий сайт НПП Синевір і знайти реквізити для відправки коштів.

Відео у мережі опублікував Олег Турко

А ви знали, що на Закарпатті знаходиться знаходиться єдиний реабілітаційний центр бурих ведмедів в Україні ?Центр було створено в 2011 році за сприянням міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, площею 12 Га. Наразі, в центрі проходять реабілітацію більше 26 ведмедів, кожен з яких має свою сумну історію, по якій попав сюди… Популяція бурого ведмедя в Україні зменшилась до 300 осіб. В середньому, вік ведмедя в диких умовах становить 26-30 років. Радує, що ці ведмеді почувають в центрі на стільки комфортно, що їх життя продовжується аж до 35-38 років, про що свідчать спіробітники центру. І це мене дуже радує! На відео один із "новеньких", військовий ведмідь із Донбаса. Кажуть, якщо пхати руки до клітки, він її може оперативно розірвати, тому будьте пильними. …Під час своїх екскурсій на озеро Синевір, яке також входить до території національного природного парку "Синевір", ми завжди відвідуємо ведмедів і показуємо / розказуємо людям про цих тварин та їх історію. То ж, якщо ви ще не бували тут, дуже рекомендую з нами сюди потрапити. У вересні плануємо таку поїздку, то ж слідкуйте за новинами. P.S. Ведмеді їдять багато і їх реабілітацією займаються багато спеціалістів-ветеринарів, то ж якщо у вас є бажання підтримати центр фінансовою допомогою, можете це зробити ,перейшовши на оф. сайт НПП Синевір і знайти реквізити для відправки коштів (http://www.npp-synevyr.net.ua/page3.html)#guideolegturko #nppsynevyr #rcbv #bears #transkarpatya

Опубліковано Олегом Турком Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Нагадаємо, В руслі річки Латориця виявили тіло чоловіка

Читайте також, Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...