В День визволення України від фашистських загарбників на Закарпатті відбулися урочистості за участі представників політпартії «Опозиційна платформа - за життя» (ФОТО)

28.10.2020 17:31 1960 0
В День визволення України від фашистських загарбників на Закарпатті відбулися урочистості за участі представників політпартії «Опозиційна платформа - за життя» (ФОТО)
Пам’ятаємо і шануємо героїв та їхні історичні подвиги! У селищі Жденієво Воловецького району сьогодні, 28 жовтня, в День визволення України від фашистських загарбників, відбулися урочистості за участю голови політради "ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ" Віктора Медведчука, голови Закарпатського осередку "Опозиційна Платформа - За Життя" Івана Чубирка та представників Закарпатської регіональної організації політичної партії "Опозиційна Платформа - За Життя" з усіх районів області. З нагоди 76-ої річниці історично важливої події біля обеліска воїнам-добровольцям, які загинули у боротьбі з фашизмом у 1941-1945 р.р., зібрався весь актив політсили, яка вже роками з особливою шаною відзначає цей червоний день календаря. Як запевнив Віктор Медведчук, забути ті історичні події й тих героїв, які віддали своє життя заради нашого майбутнього неможливо. Тому голова політради "Оозиційна Платформа - За Життя" приїхав на Закарпаття віддати шану радянським героям, які захистили нашу незалежність. Голова політсили "Опозиційна Платформа - За Життя" Закарпаття Іван Чубирко подякував Віктору Медведчуку за особистий візит із Києва у цей святковий і важливий історичний день і за постійну підтримку й допомогу закарпатцям, яку він надає разом зі своєю дружиною. 28 жовтня 1944-го року – день, коли Україна остаточно позбулася тривалого нацистського поневолення. За словами Івана Чубирка, загальні втрати військ 4-го Українського фронту, який діяв на Закарпатті склали 64 000 бійців - 13,5 тис. загинули, і 50 тис. було поранених. Як наголосив заступник голови обласного осередку політпартії "Опозиційна Платформа - За Життя" Іван Дрогобецький, вшанування цієї знакової події надважливе, адже в середині 40-их років минулого століття тільки згуртованими діями вдалося досягти припинення тривалих страждань, які несла війна. Тож необхідно гуртуватися, аби не повторювати помилок минулого. Не випадково урочистості і покладання квітів відбулися саме біля цього обеліска в Жденієві, адже його встановили для вшанування саме тих воїнів-добровольців, які загинули у боротьбі з фашизмом у 1941-1945 роках. Цей пам'ятний обеліск встановили ще у 1963 році, з того часу стела зазнала зумовлених віком руйнувань. За словами депутата Воловецької районної ради Мирослава Щербея, численні прохання жителів селища щодо реконструкції пам'ятки вдалося реалізувати завдяки підтримці народного депутата України і голови політради "Опозиційна Платформа - За Життя" Віктора Медведчука, який і посприяв оновленню обеліска минулого року до Дня Перемоги. Усі партійці і присутні ветерани вкотре нагадали про ті страшні часи війни і наголосили про пошану пам'яті наших радянських героїв, які захищали незалежність і наше з Вами майбутнє. [gallery ids="260931,260934,260932,260935,260936,260937,260938,260958"] Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...