Утримання Віктора Медведчука під домашнім арештом – антиконституційне свавілля влади

31.07.2021 12:20 378 0
Утримання Віктора Медведчука під домашнім арештом – антиконституційне свавілля влади

Заява партії

Влада вперто продовжує відверте беззаконня стосовно голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Всупереч переконливим аргументам захисту, які розбивають усі сфальсифіковані звинувачення, Київський апеляційний суд вирішив залишити його під домашнім арештом. При цьому суд проігнорував масові процесуальні порушення, допущені підчас слідства. Закрив очі на безглуздість звинувачень. Така "сліпота" українського правосуддя у так званій "справі Медведчука" пояснюється тільки прямим тиском президента Зеленського та його команди.

За п'ять місяців органи слідства та прокуратури не привели жодних доказів у цій інспірований "справі". І це значить, що все, що відбувається – антиконституційне свавілля та неприкриті політичні репресії, за які неминуче доведеться відповісти і виконавцям, і ініціаторам!

Брехня, шантаж і репресії – це головні знаряддя, які сьогодні використовує влада. Вона нічого не знає про закони та незалежність судів, про права громадян і опозиції, про свободу слова та думок, про демократичні процедури. Вийшовши з політичного підворіття, вона веде себе відповідно.

Дії влади щодо голови Політради ОП-ЗЖ В. Медведчука продиктовані виключно страхом перед своїм політичним майбутнім. Розчарування суспільства у політиці Зеленського зростає. Щоб хоч якось утриматися біля керма, Зе-команда поставила задачу придушити ОП-ЗЖ – єдину діяльну альтернативу антинародному курсу Зеленського.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє про непорушність своєї позиції, готовність і надалі рішуче захищати інтереси країни, українських громадян і своїх однопартійців. Наша партія виступає єдиним фронтом проти брехні, репресій і зради влади. І ми знаємо, що ми переможемо.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...