Упереджені та необґрунтовані претензії НАЗК до декларації Віктора Медведчука – один з елементів незаконного переслідування та політичних репресій, які тривають

08.12.2021 22:42 1818 0
Упереджені та необґрунтовані претензії НАЗК до декларації Віктора Медведчука – один з елементів незаконного переслідування та політичних репресій, які тривають

НАЗК долучилося до запущеного Офісом Президента та РНБОУ процесу тиску на опозицію, обравши об'єктом своїх необґрунтованих нападок народного депутата України, голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.

Сьогодні, 8 грудня 2021 року, на офіційному веб-сайті НАЗК було розміщено довідку про результати проведення повної перевірки декларації Віктора Медведчука за 2020 рік. На думку агентства, Віктор Медведчук у своїй декларації за минулий рік вказав недостовірну інформацію щодо будинку, земельної ділянки, а також кількох автомобілів.

Цілком очевидно, що висновки антикорупціонерів щодо голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ є абсолютно безпідставними, а їхні претензії – політично мотивованими. Начебто політик хоч і вказав усі ці об'єкти у своїй декларації за минулий рік (тобто він їх не приховував), але, на думку НАЗК, скоїв «тяжкий гріх», не вказавши вартість цього майна.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що майно придбано Віктором Медведчуком задовго до обрання його 2019 року народним депутатом України. Наприклад, автомобілі купувалися за довіреністю через його представників з 2014 до 2018 року. Будинок був куплений 2003 року, земельна ділянка – 2007 року.

Довідка та висновок НАЗК суперечать Закону України «Про запобігання корупції», роз'ясненням самого НАЗК, а головне – здоровому глузду, оскільки Віктор Медведчук задекларував усе майно, яке йому належить, що й підтверджено результатами повної перевірки декларації за 2020 рік, проведеної НАЗК. А спроба роздмухати сенсацію з цієї висмоктаної з пальця претензії свідчить лише про бажання імітувати бурхливу діяльність, очорнити репутацію відомого політика та підіграти українській владі, яка намагається будь-якими методами розправитися з Віктором Медведчуком.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розцінює цей випад з боку НАЗК як неприкриту спробу тиску на народного депутата та голову Політради найбільшої опозиційної політичної сили країни. Не викликає жодних сумнівів, що агентство за вказівкою Банкової намагається зі свого боку сфальшувати чергові звинувачення на адресу Віктора Медведчука – так само, як це раніше злочинно робили співробітники СБУ та органів прокуратури.

Ми вимагаємо від НАЗК керуватися у своїй діяльності вимогами закону, а не незаконними та злочинними вказівками Офісу Президента. Неправдивість тверджень НАЗК не викликає жодних сумнівів і лише слугує підтвердженням того, що орган, який функціонує коштом українських платників податків, замість реальної роботи з виявлення численних корупціонерів у найближчому оточенні Президента Зеленського та його команди, намагається виконувати функції каральної машини для розправи з неугодними.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що упередженість та безпідставність вищезазначених висновків НАЗК буде доведена в установленому порядку. А сам факт переслідування опозиції за абсолютно надуманими звинуваченнями вже й з боку антикорупційних органів може свідчити про те, що у власній агонії влада намагається віднайти хоч якісь пояснення та виправдання своєї злочинної діяльності з метою розправи над Віктором Медведчуком та партією ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...