Україна стане нікому не потрібна, якщо Європа налагодить відносини з Росією, - Медведчук

21.07.2021 08:42 238 0
Україна стане нікому не потрібна, якщо Європа налагодить відносини з Росією, - Медведчук

Українські політики не мають гідної відповіді на заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що в Україні відбувається правове свавілля, а влада не відстоює інтереси народу та ухвалює економічно невигідні рішення. Таку думку висловив народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера "Про історичну єдність росіян і українців".

Парламентар наголосив, що замість демонстрації адекватної реакції українські політики продовжують декларувати заклики відгородитися від Росії стіною і базами НАТО у прямому і переносному сенсі цього слова.

"Це, м'яко кажучи, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс. Якщо Європа і Росія домовляться, то держава Україна стане непотрібна, і неважливо, хто контролюватиме цю територію. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності", - впевнений Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що якщо відносини між РФ і Європою налагодяться, Україну остаточно витіснять на узбіччя зовнішньополітичних відносин.

Процес зближення Європи та Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але більше за все для цього постаралася українська влада, яка обрала примітивну та недолугу стратегію розвитку", — наголосив лідер ОПЗЖ.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...