Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Українців будуть перевіряти соц ревізори або відмовлятимуть у субсидіях

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про інспекторів соціальних служб, які перевірятимуть тих, хто претендує на субсидії. На основі акту про матеріально-побутові умови проживання сім’ї, складеного ревізорами, буде вирішуватися питання про надання допомоги на оплату комунальних послуг.

Про це повідомляє “Народна Правда“.

Міністр підкреслив, що українці мають право не пускати ревізорів до своєї оселі.

Можуть не пустити, це їхнє право! Але є одне але. Коли родина подає прохання про субсидію, вони підписуються, крім іншого під наступним: “Я і члени моєї родини даємо згоду на збір інформації про мене та членів родини”. І якщо вони не хочуть показати інспектору як вони живуть, він не має права вломлюватися, силою заходити, не дай боже, він просто складає акт, що йому відмовлено, перевірити майновий стан неможливо, і це є підставою для відмови у оформленні субсидії, от і все. Ти не хочеш, щоб до тебе ходили? Не звертайся! Але якщо звернувся – погоджуйся, що тебе перевірять”, – зокрема сказав Андрій Рева.

Нагадаємо, обійнявши посаду міністра соцполітики півтора роки тому, Андрій Рева взявся за реформування системи начислення субсидій і розробку пенсійної реформи.

Нагадаємо також, українці ні в якому разі не залишаться без субсидій, запевнив міністр соцполітики Андрій Рева. Навіть якщо Верховна Рада не виділить необхідні гроші на субсидії в поточному році, українським громадянам не варто турбуватися, оскільки в даному випадку йдеться про взаємини держави і постачальника житлово-комунальних послуг.

Реклама
Реклама