Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Українська політика – це такий собі колообіг злодіїв у природі!

Цей ось колообіг злодіїв в природі у нас здійснюється в політиці постійно

Україна продовжує бути однією з найбідніших країн Європи, тому що населення на кожних виборах голосує за одних і тих же людей, які грабують країну. Таким чином в українській політиці відбувається круговорот злодіїв в природі, заявив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Якби переді мною поставили економічну задачу – зробити Україну найбіднішою країною Європи протягом короткого проміжку часу, я б сказав, що я не можу. Адже ми такі сильні! А їм вдалося. І це ми винні, ми з вами. Тому що ми йдемо і знову і знову вибираємо одне й те саме. Одних і тих же по колу. І ось цей ось круговорот злодіїв в природі у нас здійснюється в політиці постійно. Ми повинні один раз зупинитися, вилікувати себе. Нам потрібен національний психіатр, який скаже нам: «Дорогі українці, ви хворі, зупиніться на секундочку, візьміть себе в руки і проголосуйте за що-небудь нормальне!» – підкреслив політик.
Відповідаючи на питання, як можна бути впевненим, що на наступних виборах люди не помиляться, парламентарій зазначив, що українці дуже розумні люди, і обов’язково виберуть життя, тому що «нежиттям» вони вже ситі.
«Вся країна розділена на дві частини: «за життя»- і проти. Можеш сам вибрати для себе. Я нікого не примушую і ні на чому не наполягаю: можеш вибрати життя, а можеш протилежне йому. Але я дуже багато їжджу по країні. Я дуже сильно вкладаю себе в партію, в будівництво її, і мені здається, що розумні люди, а українці дуже розумні і мудрі люди, виберуть життя, тому що вони вже наїлися цього «нежиття» більш ніж достатньо. І у нас попереду велике майбутнє, як би це фантастично сьогодні не звучало. Я так вважаю на основі скрупульозного аналізу того, що зараз відбулося, по нашим економічним викладкам. Я думаю, що нам потрібен один тільки рік, щоб повернути Україні те, що було, а потім, рівно через рік, – не через 100 і не через 50 – почнеться такий підйом, що ніхто сьогодні навіть не очікує. У нас є для цього потенціал, треба тільки займатися тим, чим потрібно », – переконаний народний депутат.
На його думку, для того, щоб Україна стала процвітаючою країною, їй необхідно спертися на три плеча: аграрний комплекс, хай-тек і банківський сектор.
«Україні треба спертися на три плеча. Перше – це аграрне: сучасний аграрний комплекс, що годує Європу не сировиною, а готовою продукцією. Друге – це хай-тек. У нас молодь годує все зарубіжні компанії. Всі компанії світу наповнені українськими «хлопцями» і «дівчатами». Третє – це банківський сектор. Тому що між Сходом і Заходом зменшується повністю зіткнення. Сьогодні у нас можуть зберігати мільярди, тільки треба зробити для цього нейтральну країну. Необхідно приймати зрозумілі економічні закони, накласти заборону на прийняття законів, які виймають з кишені громадянина України хоч копійку », – констатував Вадим Рабінович.
Також він додав, що глава партії, яка переможе на виборах, не повинен займати жоден державний пост, а тільки стежити за виконанням передвиборних обіцянок.
«І глава партії, що переможе, а в даному випадку я маю на увазі партію «За життя» та себе, не повинен займати ніяких державних посад після перемоги його партії. Він зобов’язаний сидіти, розставивши своїх менеджерів, і кожного перевіряти, щоб він виконав передвиборчу обіцянку партії. Все, більше нам нічого не треба. Нам не треба ніяких кредитів брати у МВФ, гроші є на ринку. Це не складно, просто для цього потрібні мізки, яких при владі немає. Однак, незважаючи на це, я впевнений, що життя переможе! І станеться це вже в найближчий час », – резюмував лідер партії «За життя».

ОЛЬГА АКІНШИНА

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...