Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Україні не потрібен пост президента, для нас оптимальна модель – ПАРЛАМЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА», – підкреслив В.Рабінович (ВІДЕО)

Політик зазначив, що він і його партія послідовно наполягають на необхідності скасування в Україні посади президента.

Пост президента України потрібно скасувати, так як від цієї посади у нас в країні одні проблеми. Таку думку в програмі «Епіцентр» на телеканалі NewsOne висловив народний депутат, глава політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, коментуючи підсумки першого туру виборів президента України.

«Для мене і Петро Порошенко, і Володимир Зеленський, які підтримують Супрун і продаж землі, є людьми одного флангу. А оцінювати вибір українців я не буду. Це і є демократія. Вона ж має на увазі свободу вибору. Тепер вже що вибрали, то і вибрали», – заявив парламентарій.

Він нагадав, що, згідно з Конституцією, повноваження президента України досить обмежені.

«Президент, за нашою Конституцією, має право на наступне. Може рекомендувати Раді призначити міністра оборони, міністра закордонних справ, генерального прокурора. Але це все неважливо. Президент не може одноосібно створити коаліцію в парламенті, яка згідно із законом управляє країною», – підкреслив народний депутат.

Політик зазначив, що він і його партія послідовно наполягають на необхідності скасування в Україні посади президента.

«Не було у нас ще жодного президента, якого з пошаною і любов’ю проводив би на пенсію український народ. Якщо ми бачимо, що цей експеримент не вдався, то навіщо продовжуємо битися головою об стіну? Давайте скасуємо пост президента і зробимо Україну парламентською республікою! Я про це вже чотири з половиною роки говорю, і це прописано в програмі нашої партії. Протистояння президента і парламенту – вічна проблема нашої країни. Давайте нарешті вже вирішимо це на користь парламенту», – підсумував Вадим Рабінович.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...