Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Україна повинна припинити брати кредити у МВФ – підрахувати і відправити їх подалі!», – вислувив думку Вадим Рабінович

Майбутня влада України повинна пояснити МВФ, що не потребує такого партнерства, яке невигідно самим українцям.

Для того, щоб Україна почала демонструвати зростання економіки, майбутня українська влада повинна припинити брати позики у Міжнародного валютного фонду (МВФ).
Про це заявив народний депутат України («Опозиційна платформа – За життя») Вадим Рабінович в ефірі програми «Велике інтерв’ю з великим політиком» на телеканалі «112 Україна».

За словами Рабіновича, Україна повинна якомога швидше припинити брати кредити у МВФ, що дозволить вже за рік продемонструвати економічне зростання. Таке рішення він назвав непопулярним і складним, але не для народу і України, а для західних партнерів України.
«Нам потрібен один рік, щоб відновити все зруйноване цими недоумками. І вже наступний за ним рік буде роком підйому. Для цього нам потрібно зробити непопулярні, складні речі. Але речі непопулярні не для наших людей, а для наших партнерів. Перше – нам потрібно вигнати МВФ з країни», – заявив політик.
Рабінович додав, що майбутня влада України повинна пояснити МВФ, що не потребує такого партнерства, яке невигідно самим українцям.
«Ми повинні сказати їм: «Те, що ви нам пропонуєте, нам не потрібно». Чому? Вони поставили нас на перше місце в світі за рівнем корупції – і нескінченно дають гроші найбільш корумпованій структурі в світі. Це, припустимо, якщо знати, що людина – наркозалежна, але продовжувати давати їй гроші для більш глибокого занурення в цю саму залежність», – заявив паралментарій.
Також Рабінович заявив, що Україна в наступному році повинна заплатити 12 мільярдів доларів за відсотками за кредити від МВФ.
«Ми повинні в цьому році заплатити 12 мільярдів доларів тільки за відсотками. Поділіть їх на українців – і сміливо відправляйте їх всіх подалі! », – підсумував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...