Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Угорщина заперечує домовленості з Україною щодо мовного питання

Угорщина прокоментувала мовне питання

Представник Міністерства закордонних справ Угорщини Тамаш Менцер заявив, що Київ і Будапешт досі не домовилися за українським законом про освіту.

Угорщина заперечує повідомлення України про якісь домовленості щодо врегулювання мовного питання. Про це заявили представник Міністерства закордонних справ Угорщини Тамаш Менцер, повідомляє Європейська правда.

“Ніякої домовленості по українському освітньому закону не було досягнуто, Україна як і раніше не виконує рекомендації Венеціанської комісії”, – заявив Менцер.

Представник угорського МЗС зазначив, що в українських ЗМІ неодноразово піднімалася тема того, що Києву і Будапешту вдалося досягти компромісу щодо закону про освіту, прийнятого Верховною Радою.

“Повідомлення українських ЗМІ є брехнею, і ситуація йде в розріз з цим (даної інформації)”, – заявили в МЗС.

У свою чергу, заступник глави МЗС України Василь Боднар повідомив в своєму Twitter, що не розуміє ситуації, що склалася.

“МЗС Угорщини заперечує результати переговорів в Ужгороді! Дивно виходить: з держсекретарем МЗС домовляєшся про шляхи вирішення питання, він підтверджує позитив переговорів на пресу, а потім спікер озвучує зовсім протилежне. Особливості угорської дипломатії”, – написав він.

Раніше в Міністерстві закордонних справ України заявляли, що в ході переговорів з представниками Угорщини узгодили ключові позиції щодо шляхів врегулювання ситуації, пов’язаної з імплементацією мовних норм закону Про освіту.

За матеріалами: https://korrespondent.net

Реклама
Реклама