Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«У нас все зміниться на краще, якщо українці відповідально підійдуть до виборів», – Вадим Рабінович

Президентські вибори не принесуть великих змін в країні через те, що Україна - парламентсько-президентська республіка.

На думку Вадима Рабіновича, зміни в Україні можливі, якщо українці відповідально підійдуть до виборів, які чекають на країну в 2019 році. При цьому, за словами політика, президентські вибори не принесуть великих змін в країні через те, що Україна – парламентсько-президентська республіка.
«Після президентських виборів зміниться трохи. Тому що поки що у нас все-таки парламентсько-президентська республіка, хоча б де юре. Будь-якому президенту потрібна підтримка парламенту. Тому у нас все зміниться після двох виборів, грамотно проведених народом. Перші – це президентські, друге – це парламентські. Тому що нам треба нарешті обрати парламент, в якому буде хоч пара розумних людей», – зазначив парламентарій.
За його словами, існуючий політичний устрій негативно позначається на розвитку країни. Він вважає, що Україні не походить змішане пристрій і необхідно перейти або на парламентську, або на президентську форму правління.
«З першого дня, як я прийшов в політику, я стверджую, що президентсько-парламентська республіка вбиває нашу країну. Приходить будь-який президент – починається у нього війна з прем’єр-міністром, з парламентом. Україна – це не імперська держава. Давайте зробимо парламентську республіку – заощадимо на пості президента. Або віддайте все президенту, приберіть парламент », – запропонував парламентарій.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...