Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачівському драмтеатрі виступив Івано-Франківський Національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» (ФОТО)

Концерт відбувся з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та мистецтва

Свято розпочали з нагородження почесними грамотами кращих викладачів культури та мистецтва, а також працівників виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

«У цей день бажаю вам здоров’я, наснаги, мудрості та любові до справи, яку ви розпочали вже багато років тому. Саме ви створюєте те, що має місто Мукачево» – привітала гостей начальник відділу культури Мукачівського міськвиконкому Ірина Калій.

На святкування запросили особливих гостей: Івано-Франківський національний академічний ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”. Дзвінко та в національному вбранні колектив виконував гуцульську народну творчість. Публіка почула як народні пісні у супроводі оркестру народних інструментів, так і хореографічні картини гуцульських мотивів.
Івано-Франківський колектив є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. На його рахунку більше 10 тисяч виступів у різних країнах світу. Керівник творчого колективу – народний артист України Петро Князевич. Сьогодні діяльність ансамблю спрямована на прославлення гуцульських звичаїв, вдосконалення професійної майстерності та збереження народної творчості карпатського краю.

Нагадаємо, Йосип Борто – у дитсадочку: «У гармоії, теплі, щирості та комфорту виховується майбутнє покоління України»

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...