Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Спорт » У Мукачеві змагалися юні каратисти (фото)

У Мукачеві змагалися юні каратисти (фото)

У Мукачеві відбувся відкритий Кубок Закарпатської області з Шотокан карате

Змагання зібрали близько 100 спортсменів з Іршави, смт. Довге, смт. Солотвино, м. Свалява, м. Мукачева та гостей з Калуша (Івано-франкська обл.) Організатором виступило Управління молоді та спорту закарпатської ОДА та Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до.

Ці змагання були підведенням підсумку року… В цьому сезоні спортсмени закарпатської області брали участь в змаганнях у Дніпрі, Коростені, Кишиньові (Молдова) так і в інших містах. Перемагали на Чемпіонатах України та Кубках України. Були учасниками та призерами Чемпіонату світу. Ось і тепер досвідчені спортсмени могли проявити свої здібності у поєдинках за звання кращого в нашому краї.– каже голова федерації, суддя міжнародної категорії Роман Маслиган.

В трьох видах програми змагань було розіграно 31 комплект нагород. Мукачівський клуб карате «Сінай» зумів вибороти 16 перших місць. Кращими серед мукачівців стали: Фабрицій Софія, Плітченко Іван, Юлдашев Жайвахір, Гонак Ольга, Гонак Максим, Хайнас Саша, Богдан Любомир ,Мікла Богдан, Маслиган Миколай, Мушинський Кирил, Хімінець Богдан, Шанта Василь, Дзямко Михайло.

Серед іршавчан з СК «Атлант» кращими стали: Маковей Олександра, Кебелеш Василь, Алмаші Антон.

Переможцями у солотвинців стали: Влад Іван, Попович Мартин .

У Довжанського СК «Тхеан» золоті нагороди завоювали: Кузан Анастасія, Капцола Руслан, Ловга Денис. Для міста Свалява перемогу завоював Мигович Артем

У Калушан перемагали Сандей Максим, Смольський Віктор та Смольський Роман.

Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до

Нагадаємо, Геннадій Москаль окреслив курс розвитку Закарпаття на найближчі роки (ВІДЕО)

Читайте також:Буфет, жива музика, байдарка та човни: яким був пляж у Берегові?

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...