Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві члену виборчкому від Юрія Бойка заборонили бути присутніми на засіданні виборчої комісії (ФОТО)

За словами члена виборчкому від кандидата в президенти Юрія Бойка, йому довелося викликати поліцію, щоб відновити свої законні права.

Як повідомляється на офіційному сайті “Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ“, Мукачівська окружна виборча комісія №69 заборонила члену виборчкому від кандидата в президенти Юрія Бойка здійснювати відеозапис засідання комісії. Крім того, комісія проголосувала за те, щоб заборонити Сергію Носалюку бути присутнім на засіданні.

«Жоден закон не забороняє фіксувати на відео публічні заходи, яким є засідання окружної комісії. Прийняті окружкомом рішення заборонити мені відеозйомку і видалити мене з засідання – це спроба цензури і порушення закону про вибори. Коли абсолютна більшість членів комісії голосують за те, щоб заборонити відеофіксацію і видалити представника опозиції, висновок напрошується тільки один – що плануються якісь протизаконні дії», – сказав Сергій Носалюк.

За його словами, штаб кандидата в президенти Юрія Бойка поставив собі за мету забезпечити відкритість і прозорість усього виборчого процесу.

«Ми прагнемо зробити так, щоб вибори пройшли чесно. Тому їм заважає представник опозиції, який знімає засідання на відео. Але закон на нашому боці, і ми зможемо завадити махінаторам та захистити наш результат», – прокоментував народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, координатор програми «За чесні вибори» Юрій Мірошниченко.

Зазначимо, що такі дії окружної виборчої комісії є порушенням Закону «Про вибори Президента України» (п.2 ч.5 ст.30 Закону). Комісією було порушено і один з базових принципів виборчого процесу – публічності та відкритості (п. 2 ч. 2 ст.11 Закону). Також законом не встановлено можливості будь-кому забороняти відеозйомку засідань виборчих комісій і необхідність реєструвати в Комісії знімальні пристрої. Протокол Комісії складено з помилками і до нього також є низка юридичних зауважень.

Нагадуємо, Юрій Бойко: “В день голосування потрібно пам’ятати, що ця влада пообіцяла МВФ газ по 12 тисяч гривень у наступному році”

Читайте також: Закарпатські реалії: Юрій Бойко про заробітчанство, русинів та релігію (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...