У мережі показали занедбаний унікальний термальний басейн у Мукачеві (ФОТО, ВІДЕО)

02.06.2018 10:45 75 0
У мережі показали занедбаний унікальний термальний басейн у Мукачеві (ФОТО, ВІДЕО)
Йдеться про басейн ДЮСШ - місце де з перших днів літа щороку оздоровлювалися не тільки Закарпатці, але й жителі інших областей України. Через демократичні ціни там могли відпочивати та оздоровлюватись практично усі категорії населення. Аналогів тутешній воді  існує дуже мало - це місцева хлоридна кальцієво-натрієва надзвичайно мінералізована вода. Басейн з термальними водами закрили нібито через тріщину в чаші. Фото та відео того, як виглядає згаданий басейн наразі в спільноті Мукачево.Так у соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Сергій Носалюк.
"Недавно я пройшовся в черговий раз територією стадіону. Зазирнув за паркан басейну. Глухо. Кінь не валявся.  Поговорив з адміністрацією ДЮСШ. Вроді, якби, вже би, мали би.... Але поки що ні! Поцікавився долею турнікету. Кажуть, що тоді були встановили, але не пропрацював він жодного дня по об'єктивній причині, саме в той час, як мали бути оголошені святкування з приводу відкриття турнікету, в басейні з'явилась тріщина і вся вода тю-тю. Брешуть, поді. А хіба їх провіриш?!", - йдеться у дописі до публікації.
https://www.facebook.com/nosaliuk/videos/228593851238319/?t=20 Нагадаємо, як повідомлялося раніше, долю СОК ДЮСШ вирішували на громадському обговоренні в Мукачеві.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...