Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

У Києві відбулися загальні збори об’єднаних опозиційних сил

Cьогодні, 29-го листопада, у Києві відбулися загальні збори опозиційних сил "Опозиційної платформи - За життя"

Від Закарпаття було представлено четверо делегатів – голова Закарпатської  регіональної обласної організації політичної партії “За життя” Іван Чубирко, депутат Закарпатської облради Віктор Русин, депутат Воловецької райради Мирослав Щербей та голова Ужгородського районного осередку політичної партії “За життя” Артур Северенчук.

На зборах було озвучено важливість консолідації всіх опозиційних політичних сил на виборах Президента України, які повинні відбутися 31-го березня 2019 року. Перед учасниками зборів виступив кандидат у Президенти України від опозиційних сил Юрій Бойко та голова політради політичної партії “За життя” Віктор Медведчук.

В кінці засідання прийняли резолюцію зі зверненням до всіх опозиційних сил із закликом про об‘єднання для участі у Президентських виборах і підтримки єдиного кандидата Юрія Бойко, якого кандидатом у Президенти України висунула політична організація “Опозиційна платформа – За життя”

Нагадаємо, У Закарпатській облраді обговорено виконання «Національного плану з реалізації Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю»

Читайте також:Керівництво Закарпатської поліції привітало зі святом колег-патрульних

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...