Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

То, що витворяє Супрун, – не просто шизофренія, а удар в саме серце української нації!

Супрун видала ще один рецепт для хворих на туберкульоз - вона заявила, що туберкульоз найкраще лікувати вдома

Супрун вбиває українців, приховуючи держзакупівлі ліків, знищуючи швидку допомогу, закриваючи поліклініки, зриваючи дитячу вакцинацію, а головне – скасовуючи конституційне право на безкоштовну медицину. Партія «За життя» докладе всіх зусиль для якнайшвидшого усунення її від керівництва МОЗ.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112-Україна».

«Я з першого дня призначення на посаду голови МОЗ Уляни Супрун заявляв, що нічого хорошого від міністра, який оголосив своїм першим і головним пріоритетом закон про трансплантацію органів, чекати не можна. Очевидно, що Супрун цілеспрямовано вбиває українців, засекречуючи держзакупівлі найважливіших ліків для людей з серцево-судинними захворюваннями, а всі розмови про ProZorro – це постановка, яка лише допомагає перерозподілити потоки », – заявив парламентарій.

«У вересні – грудні минулого року через державний Укрексімбанк МОЗ провело закупівлю валюти для лікарських засобів і виробів медичного призначення на 4 млрд. Без ProZorro – і якість цих препаратів викликає питання. При цьому Супрун відмовилася навіть відзвітувати парламенту і засекретила ці закупівлі. Вже сьогодні експерти фіксують велику кількість підробок протиракових препаратів у нас. Мабуть ці ліки і закуповувала Супрун. Нагадаю, що рівень вакцинації дітей в Україні сьогодні становить 20% при нормі 95%. Це удар в саме серце української нації! А позавчора Супрун видала ще один рецепт для хворих на туберкульоз – вона заявила, що туберкульоз найкраще лікувати вдома. Це шизофренія! », – констатував політик.

Політик заявив, що розділяє точку зору Геннадія Москаля щодо роботи в.о. голови МОЗ і пообіцяв, що його політична сила буде боротися за відставку Супрун.
«Правдою не можна образити. А то, що сказав Геннадій Москаль про Уляну Супрун – правда. Голова Закарпатської області висловився ще ласкаво і зробив це від усього українського народу. Я до нього приєднуюся і обіцяю, що всі сили партії «За життя» ми кинемо на боротьбу з Супрун, тому що неможливо терпіти знищення медицини. Ми урочисто обіцяємо робити все, щоб її звільнили! », – підкреслив Вадим Рабінович.
«Ми були причетні до відставки Гонтаревої, ми приберемо і Супрун, тому навіть в нинішніх непростих умовах не варто впадати в песимізм. У партії «За життя» вже є план по виходу України з економічної кризи. Ми разом побудуємо велику Україну на тих руїнах, які залишили нам представники нинішньої влади. Україна переможе! »- резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...