"Те, що маємо сьогодні - це наслідки Майдану 2014 року" - закарпатський депутат Іван Чубирко про ситуацію в області (ВІДЕО)

12.02.2020 21:24 77 0
"Те, що маємо сьогодні - це наслідки Майдану 2014 року" - закарпатський депутат Іван Чубирко про ситуацію в області (ВІДЕО)
Так, раніше "Перший.com.ua" повідомляв подробиці позачергової сесії обласної ради. Зважаючи на вищенаведене, вартує уваги виступ одного з депутатів Закарпатської облради Івана Чубирко. Серед іншого, у своїй промові він зазначив, що все те, що відбувається в області і в країні загалом, є нічим іншим, як наслідками Майдану 2014-го року.
"Я багато часу не займу, - зауважив депутат Іван Чубирко, - але... це все у нас йдуть наслідки! Про що ми говоримо сьогодні і про що говорили на позачергових сесіях облради? Що відбувається зараз, для чого ми збираємось? - Там стріляють, там у поліції не вистачає кадрів, професіоналів, там якісь бродячі активісти ходять, тиснуть на прокуратуру, там відбувається підвищення ціни на газ, на медичні послуги, там закривають лікарні... Одні проблеми, один негатив... І це все - наслідки! Наслідки чого? Наслідки непродуманої політики, яка відбувається за останні 6 років в Україні", - зазначив Іван Чубирко.
Нагадуємо, Іван Чубирко розповів про проблеми в медичній галузі Закарпаття та шляхи їх вирішення Читайте також:  У Мукачеві офіційно відкрили приймальню народного депутата Віктора Медведчука (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...