«Так зустрічаються брати»: Вадим Рабінович провів переговори з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто (ФОТО)

22.07.2021 13:28 316 0
«Так зустрічаються брати»: Вадим Рабінович провів переговори з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто (ФОТО)

Відповідний допис на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднивчлен партії “Опозиційна платформа - За Життя” Олег Волошин.

"У перебивки знаменитого проекту Леоніда Парфенона «Намедни» використовується репортаж про переговори радянської і кубинської делегацій під заголовком «Так зустрічаються брати». Приблизно така ж атмосфера панувала сьогодні під час нашої з Вадимом Рабиновичем бесіди з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто, що перебуває ці півроку також в статусі голови Комітету Міністрів Ради Європи.
ОПЗЖ і правлячу в Угорщині Фідес дійсно пов'язують стійкі відносини, засновані на загальних консервативних сімейних цінностях (за захист яких Будапешт постійно чихвостят ліберали в ЄС), а також переконаність в тому, що Україна повинна бути комфортним будинком для угорців, росіян, євреїв і представників інших національностей. Ми не тільки не пред'являємо претензій до політики Будапешта, як роблять наші опоненти з ура-патріотичного табору, але, навпаки, вдячні йому за те, що не дають іншим європейцям закривати очі на примусову українізацію у виконанні тандему Порошенко-Зеленський.
Окремо обговорили з Петером Сиіярто ситуацію з тиском влади на незалежні ЗМІ і опозиційних політиків.
На початку зустрічі ми подарували главі МЗС Угорщини зроблену руками української майстрині вишивку бісером із зображенням Корони Святого Іштвана - національної святині угорців. Тому що майбутнє повинно спиратися на фундамент історичної традиції. В цьому ми повністю згодні з нашими угорськими друзями."

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...