Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

Субсидія по-новому: як заробити на монетизації?

Якщо ефективно використовувати комунальні послуги, за сезон можна заробити відчутну суму. До того ж, чим більша економія, тим більше грошей можна отримати.

Як передає інтернет-видання “BusinessUA“, у середньому на рахунках українців (різниця між виділеною і витраченою субсидіями), з досвіду минулих років, залишалися приблизно 1,2-1,5 тис. на сім’ю. У той же час одна сім’я могла зекономити 5 тис. грн, а інша – 20 грн. Одна з переваг монетизації – в українців з’явиться стимул витрачати менше. І на такий економії можна буде заробляти.

Журналісти підрахували, скільки змогла б заробити на субсидії сім’я з трьох осіб у столичній квартирі площею 70 кв. м з офіційним доходом 10 тис. грн на місяць, якби монетизація повноцінно діяла весь нинішній опалювальний сезон.

Так, суворо за нормами платіжка за комуналку (без вивезення сміття та утримання будинку) повинна становити до 2,4 тис. грн. Водночас більше тисячі гривень покриє субсидія, а обов’язковий платіж становитиме 1,4 тис. грн. Якщо така сім’я живе в будинку, який утеплюється, економить воду та електроенергію, то споживання, як підрахували в Держагентстві енергоефективності, може бути приблизно на 30% меншим. У результаті замість 2,4 тис. сім’я витрачатиме лише 1,7 тис. Щомісячна економія на субсидії буде досягати більше 700 грн, а за опалювальний сезон збереться 4,2 тис. грн.

Нагадуємо, Жителі Мукачева б’ють на сполох: другу добу палає трава, вогонь наближається до будинків (ФОТО)

Читайте також: В Ужгороді підліток під впливом алкоголю скоїв ДТП (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...