Старт хокейного сезону

20.12.2016 17:07 207 0
Поєдинок між цими командами виявився досить-таки цікавим. Окрім того, що це перша гра після довгої міжсезонної перерви, та ще й суперники виявилися рівними за силами. Це, в принципі, згодом і підтвердилося. Обидва колективи продемонстрували атакуючу манеру гри. Хоч до захисту й були запитання, та напад заслуговував на високу оцінку. Основний час зустрічі завершився внічию – 4:4. Опісля на команди очікував овертайм, проте й після нього переможця не виявили. Тож вся увага вболівальників була прикута до серії булітів. Вправнішими виявилися гравці «Спартака», котрі святкували першу перемогу в сезоні з рахунком 6:5. У другому поєдинку зустрілися «Шахтарські Барси» та «Синевир». Останні демонстрували цікавий хокей і першими відкрили рахунок. «Барси» намагалися нав’язати боротьбу, проте суперник вміло відводив небезпеку від власних воріт. Тотального домінування на льоду не спостерігалося, та все ж невеликою територіальною перевагою володіли «синевирці», які згодом рахунок подвоїли. Більше забитих шайб у цьому протистоянні вболівальники не побачили. У підсумку – 2:0 на користь «Синевира».