Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Стало відомо скільки закарпатців отримають субсидію грошима вже у наступному місяці

Одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Уже в березні безпосередньо одержувачі субсидій отримають “живі” гроші для розрахунків за комунальні послуги.Таке рішення було прийнято сьогодні  Кабінетом Міністрів України.
“Закарпатці, яким призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відтак у квітні надійдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.”, – повідомляє видання “Uzhgorod.net“.
Імовірно, йдеться про понад 95 тисяч домогосподарств, які звернулися за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житловокомунальних послуг у 2018 році. Принаймні таку кількість наводить Головне управління статситики в Закарпатській області, але реальну цифру дізнаємося невдовзі.

“Старим” субсидіантам буде перерахована субсидія грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Аби отримати грошовий переказ, закарпатцям слід звернутися до найближчого відділення Ощадбанку, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадуємо, Увага! На Закарпатті прогнозують шторм – оголошено жовтий рівень небезпеки

Читайте також: Набув чинності наказ, який стосується усіх водіїв

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...