Головна » Життя

Соросівський маккартизм, або Чому «Слуга народу» і «Голос» бояться відновлення українсько-російських відносин

Параноїдальний страх «партії війни» перед відновленням добросусідських, партнерських, взаємовигідних і прагматичних відносин між Україною і Росією вилився у чергову божевільну ініціативу влади.

Продукт спільної законотворчості «слуг народу» і соросівського «Голосу» щодо заборони так званих сепаратних переговорів із представниками Російської Федерації найяскравіше демонструє не лише політичну заангажованість, а й позамежну вузьколобість його авторів.

Так, ініціатори законопроекту – Вакарчук, Потураєв і Осадчук – пропонують ввести кримінальне покарання за… переговори з РФ із питань внутрішньої, зовнішньої політики України, а також для забезпечення життя, здоров’я, звільнення заручників і військовополонених, якщо такі переговори проводяться без належного уповноваження органів державної влади України. За це українські маккартисти соросівського розливу мають намір позбавляти волі на строк від тринадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Глибина і широта законотворчої думки юридично-дипломатичного симбіозу депутатів від фракцій «Слуга народу» і «Голос», що намагаються ввести кримінальну відповідальність за абсолютно законні дії політиків в інтересах держави Україна, м’яко кажучи, вражає.

Цікаво, що серед ініціаторів законопроекту не значиться той, хто став відомим через секс-скандали і написав заяву про відставку з посади голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, – руконепотискаємий у пристойному суспільстві Богдан Яременко.

Хоча саме пан Яременко, який свого часу очолював одіозний «Майдан закордонних справ», «світоч і надія» вітчизняної дипломатії, у липні цього року закликав «зацікавлених юристів» до обговорення питання кримінальної відповідальності за ведення переговорів з РФ і не приховував своїх справжніх намірів. Він чесно визнавав, що це «реакція на вояжі та піар деяких політиків в Росії і за лінією фронту».

Цілком очевидно, що цей законопроект писався представниками провладної сили для боротьби зі своїм головним політичним опонентом – партією «Опозиційна платформа – За життя», яка не тільки послідовно і принципово виступає за виконання Мінських угод і мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, а й запропонувала реальний План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України.

Примітним є ще один факт: текст законопроекту з’явився на сайті Верховної Ради за кілька годин після того, як вище керівництво РФ, включно з президентом Росії Володимиром Путіним і головою Держдуми В’ячеславом Володіним, підтримало ініціативу Віктора Медведчука про міжпарламентський діалог України, Росії, Німеччини та Франції заради досягнення миру в Україні.

Очевидно, що мир в Україні та реінтеграція Донбасу невигідні партії «Голос», представники якої неодноразово заявляли про те, що Україні слід вийти з Мінських угод. Але, судячи з того, що проти переговорів заради миру в Україні виступають і представники провладної партії, нинішня влада також не зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на Сході країни і в поверненні Донбасу в Україну, а України на Донбас.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» відповідально заявляє: ми переконані, що саме українсько-російський діалог на всіх рівнях, а також переговори у чотирикутнику Київ – Москва – Луганськ – Донецьк здатні повернути мир в Україну та відновити територіальну цілісність нашої країни.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...