Сьогодні суд має дати оцінку звірствам націонал-радикалів із «Азова» і «Нацкорпусу»

29.08.2020 19:39 142 0
Сьогодні суд має дати оцінку звірствам націонал-радикалів із «Азова» і «Нацкорпусу»

Терористичний акт на трасі в Харківській області проти беззбройних активістів організації «Патріоти – За життя» із застосуванням автоматичної вогнепальної зброї продемонстрував, що влада не лише не повернула собі монополію на насильство, а й не сприймається як загроза для злочинних воєнізованих формувань.

Націонал-радикальні організації, проти дій представників котрих так і не відкрито кримінальне провадження за статтею «Тероризм», почувають себе абсолютно вільно, і при прямих заявах Зеленського про підтримку їхньої позиції не лише наважуються вдень розстрілювати з вогнепальної зброї українських громадян, але й чинять тиск на суд. Необхідність для Зеленського визначиться, на чиєму він боці – жертв чи катів, з людьми, що поставили себе над законом, чи з громадянами, яких він, як гарант дотримання Конституції, повинен захистити, з чим я звернувся до Президента, стала ще більш гострою. І будь-який нормальний громадянин, який бачив кадри, як озброєні, озвірілі радикали розстрілювали і підпалювали автобус, били битами і ногами збитих з ніг людей, погодиться зі мною. Зеленський і його оточення не можуть захистити українських громадян від насильства і розправ, не надають суддям достатнього захисту від загроз і свавілля радикалів, але при цьому готуються в рамках ратифікованого Верховною Радою Меморандуму про співпрацю з ЄС віддати контроль над судовою системою України закордонним господарям, представники яких часто підтримують націонал-радикалів. Очевидно, що в таких умовах не може бути й мови про захист конституційних прав українців, забезпечення їх безпеки і справедливого покарання злочинців. Тому ми вимагаємо вжити найжорсткіших заходів, спрямованих на захист українців, викорінення такого явища, як збройні банди націонал-радикалів, що розперезалися. Лише рішучі дії, невідворотність покарання  та принциповість правосуддя здатні повернути правопорядок в Україну та захистити конституційні права наших громадян.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Читайте також: https://pershij.com.ua/zelenskyi-pid-chas-vizytu-do-kropyvnytskoho-led-ne-vpav-na-ochakh-u-soten-liudei-video/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...