Головна » Життя

Що очікувати селянам Закарпаття від нового закону про сільську медицину?

Закон має поліпшити медицину в сільській місцевості

Народні депутати прийняли в другому читанні президентський законопроект про медицину в сільській місцевості. За нього проголосували 280 народних депутатів, передало Інтерфакс-Україна.

За словами голови парламентського комітету з охорони здоров’я Ольги Богомолець, якщо гроші, що виділяються на реалізацію положень цього закону, не будуть розкрадені, то вже незабаром ми побачимо поліпшення медичного обслуговування в сільській місцевості. Відзначимо, що законопроект про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості був проголосований у першому читанні 19 жовтня.

Зміни до бюджету України 2017 року передбачають виділення 4 млрд грн для заходів, спрямованих на розвиток медицини в сільській місцевості. Проект держбюджету на 2018 рік – ще 1 млрд грн. За словами заступника керівника фракції БПП у Верховній Раді Сергія Березенка, ці кошти дозволять побудувати в сільській місцевості близько 4 тис. сучасних амбулаторій по Україні за єдиним проектом.

Проект також передбачатиме житло для сільських лікарів. Законопроект №7117 передбачає забезпечення в сільській місцевості медиків службовим житлом і транспортом, а також створення можливостей для отримання освіти та підвищення кваліфікації.

За матеріалами: https://goloskarpat.info

Реклама