Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Щоб виконати вимоги МВФ, влада знову запустить руку в кишені збіднілих українців», – В. МЕДВЕДЧУК

До чого готуватися українцям, пояснив у своєму блозі лідер «Українського вибору - Права народу» Віктор Медведчук

Останні заяви чиновників свідчать про те, що Україна за жодних умов не буде розривати співпрацю з МВФ, а значить, Київ виконає свої зобов’язання перед лихварем за всяку ціну, навіть якщо вони носять явно антиукраїнський і антисоціальний характер. До чого готуватися українцям, пояснив у своєму блозі лідер «Українського вибору – Права народу» Віктор Медведчук.

«Заради отримання чергового траншу МВФ українська влада вже прийняла такий, що суперечить інтересам України закон« Про Вищий антикорупційний суд» (тим самим закріпивши зовнішнє управління на законодавчому рівні), а в самому найближчому майбутньому планує посилити і без того безпрецедентно жорсткий режим економії», – вважає політик .

Докладно пояснюючи, що для отримання траншу необхідно переглянути газові тарифи і привести їх у відповідність з ринковими цінами, євроінтегратори готують українців до чергової «реформи», вважає лідер «Українського вибору – Права народу». «Але при цьому намагаються обійти увагою той факт, що МВФ висуває жорстку вимогу збереження збалансованого бюджету. Така вимога, по суті, означає, що про підвищення зарплат і соціальних виплат, так само як і збільшенні державних витрат на субсидії для населення (а адже при подорожчанні блакитного палива громадянам знадобиться більше грошей на комуналку і, відповідно, з’явиться запит на підвищення субсидій) українцям доведеться забути », – прогнозує політик.

Плани з приватизації Кабмін провалює, економіка стагнує, а значить, збільшення податкових платежів або інших додаткових надходжень чекати нізвідки, констатує лідер «Українського вибору». «В результаті, єдиний для влади вихід (щоб виконати вимоги МВФ) – знову запустити руку в кишені збіднілих після єврореформ громадян. В даному випадку – підвищити тарифи і одночасно позбавити держдопомоги хоча б частину тих, хто її зараз отримує. А сам газовий тариф в разі його підвищення до ринкового рівня перевищить 11 тис. Грн за тисячу кубометрів », – пояснив лідер« Українського вибору ».

Дія нових правил отримання субсидій призведе до масштабних перевірок й одержувачів субсидій, звернув увагу політик, а багатьом громадянам доведеться повторно доводити, що комунальні платежі для них непосильні. «Ставши заручником МВФ і його кредитів, українська влада весь тягар з обслуговування надзвичайних боргів і виконання нових забаганок лихваря звалила на плечі народу. Продовження цієї обтяжливої для України «співпраці» лише посилює і проблеми країни, і плачевний фінансовий стан її громадян. Але прозахідна команда керівників навіть не розглядає питання про підготовку стратегії управління країною поза програмами МВФ. Замість того щоб запустити економіку, відновити промисловість, відновити експорт до Росії, вони лише накопичують борги, прирікаючи українців на десятиліття життя в злиднях і борговій кабалі », – вважає Віктор Медведчук.

Раніше він заявив, що готовність Києва виконувати вимоги МВФ не гарантує отримання траншу, пише https://times.com.ua

Реклама
Реклама
загрузка...