Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Керівник БФ «Милосердя-ЧОП» О.Савка: «У Медведчука дуже високі шанси стати президентом України»

Керівник БФ «Милосердя-ЧОП» О.Савка: «У Медведчука дуже високі шанси стати президентом України»

За словами Олександра Савки, Віктор Медведчук просуває теми, які на сьогоднішній день найбільше турбують суспільство

На сьогоднішній день українців найбільше турбує, коли припиниться війна в Донбасі, а також реанімація промисловості і боротьба з бідністю. При таких настроях суспільства шанси на прохід до Верховної Ради мають лише деякі політичні сили, вважає Олександр Савка, засновник Громадської організації «Нове Століття», керівник БФ «Милосердя-ЧОП».

У своєму аналізі переваг українців Савка спирався на дослідження соціологічної групи «Рейтинг», зокрема, на розділ «Очікування українців від майбутнього президента». Вся справа в тому, пояснює експерт, що президент сприймається як глава держави, що втілює верховну владу.

«Отже, топ-5 першочергових змін, яких українці чекають від влади, виглядає так: 67% – припинення війни на Донбасі; 57% – посилення боротьби з корупцією; 38% – відродження промисловості; 22% – підвищення якості медицини; 21% – підвищення соціальних стандартів », – пише Олександр Савка.

Відповідно до цих очікуванням практично нульовий рейтинг «Народного фронту» – української «партії війни» – цілком зрозумілий, вважає громадський діяч, оскільки Яценюк, Аваков, Парубій та інші їхні соратники асоціюються у простих людей з такими словами, як «війна», «економічна криза »і« злидні ».

Зрозуміло, що з екранів ТБ про долю маленького українця показово переживають і Тимошенко, і Ляшко, і інші політики. Але українці розуміють, що це «крокодилячі сльози», тому що, наприклад, «Батьківщина» входила в парламентську коаліцію, яка підтримувала уряд Яценюка. А фракція Радикальної партії Олега Ляшка допомагала своїми голосами влади провести через Верховну Раду більшість резонансних антисоціальних законопроектів », – нагадав Савка.

У той же час даний зріз дозволяє зробити висновок, що в суспільстві затребувана політична повістка, яку асоціюють в першу чергу з Віктором Медведчуком, зазначає блогер. За його словами, спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в Мінську – один з небагатьох, хто з самого початку конфлікту в 2014 році виступав за політичне вирішення проблеми Донбасу.

«Медведчук – автор плану з мирного врегулювання, що пропонує прийняти 4 закону для реалізації« Мінських угод »: про амністію і відмову від кримінального переслідування для учасників подій на сході, про проведення місцевих виборів, про особливий статус Донбасу і про внесення змін до Конституції для перерозподілу повноважень від Києва до місцевої влади », – нагадав Савка.

Блогер також нагадав, що Медведчук, крім іншого, відстоює економічне відродження і відновлення взаємовигідних зв’язків з РФ та іншими країнами СНД.

Він додав, що схожу тему просуває «Опозиційний блок», але даної політсили ще потрібно працювати над ідейним наповненням.

«Судячи з усього, саме ці топ-5 тим і будуть домінувати в політичному порядку як парламентських, так і президентських виборів. І всі учасники повинні будуть адаптувати свою передвиборчу кампанію до масових очікуванням українського виборця – або не мають шансів пройти до Верховної Ради, якщо вибори будуть чесними », – прогнозує Олександр Савка.

Джерело: Коментарии

Реклама
Реклама