Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Розповіді про те, що підвищення тарифів дозволить побороти корупцію в енергосекторі, виявилися казками

Таку заяво зробив лідер партії «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук

Лідер Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук заявив, що невідповідність зарплат і захмарних комунальних тарифів вимиває кошти з бюджету.

«Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко визнав: субсидії отримує 65% населення України. При цьому заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг на початок 2018 року сягнула рекордних 32 млрд грн. Невідповідність мізерних (африканського рівня) зарплат і захмарних європейських комунальних тарифів не тільки робить українців жебраками, не тільки веде до розвалу комунального господарства країни, але і вимиває кошти з бюджету (у 2017-му на субсидії потрібно понад 70 млрд грн!) », – написав політик на Facebook.

За його словами, розповіді про те, що підвищення тарифів дозволить побороти корупцію в енергосекторі, провести модернізацію підприємств комунального господарства, виявилися казками. «Але євроінтегратори під натиском МВФ продовжують наполягати: тарифи треба підвищувати. Ось тільки на скільки ще вистачить запасу міцності і народу, і бюджету – велике питання », – додав В. Медведчук.

Раніше він заявив, що уряд забув про обіцянку не підвищувати більше тарифи на газ для населення.

При цьому Віктор Медведчук вважає, що зростання тарифів в Україні нічим не обгрунтовано.

Також він зазначив, що «реформатори» будь-яким способом підвищують ціни на газ для населення.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...