Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Розповіді про демократію в країні розбились об фашистські утиски свободи слова», підкреслив В.Рабінович

Партія «За життя» готує термінове звернення представникам європейських країн, в якому планує розповісти про те, що насправді відбувається зі свободою слова в Україні.

Розповіді про демократію в Україні розбилися об встановлення фашистської диктатури, яка домагається одного – закрити рот тим каналам, які говорять правду і на які відкритий доступ абсолютно всім політикам.
Таку заяву в ефірах телеканалів «112 Україна» і NewsOne зробив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи постанову Верховної Ради про санкції щодо зазначених медіа.

«Я хочу, щоб українці бачили, що зараз відбувається в країні. А відбувається зараз тотальний наступ на свободу слова з однією метою – заткнути рот перед виборами. Влада хоче тільки одного – щоб їм не заважали і далі нахабно і безкарно обкрадати державу, щоб вони далі встановлювали свій фашистський режим», – обурився парламентарій.

Він також заявив про необхідність об’єднання опозиційних сил, які зможуть захистити свободу слова в Україні та ті засоби масової інформації, проти яких виступили народні депутати.
«Нам сьогодні потрібно об’єднуватися! Всі, хто виступають проти об’єднання – це зрадники і негідники, які працюють на Банкову. Можновладцям взагалі не потрібні вільні засоби масової інформації. Їм потрібні ручні журналісти, ручні медіа і вічне правління розграбованої України. Справжня і єдина причина цього голосування в Раді – немає сьогодні каналів, крім «112 Україна» і NewsOne, які говорять абсолютну правду, які допускають будь-які політичні сили на свій канал. А адже фашисти цього не люблять – вони люблять, щоб тільки вони мали право слова», – впевнений політик.
За його словами, партія «За життя» готує термінове звернення представникам європейських країн, в якому планує розповісти про те, що насправді відбувається зі свободою слова в Україні.
«Ми в рядковому режимі готуємо доповіді, які представимо і в Брюсселі, і в Парижі. У Сенаті Франції ми розповімо про те, що сьогодні відбувається зі свободою слова в Україні. Я хочу, щоб всі європейці зрозуміли, що під прикриттям оповідань про «злом Путіна» нинішня влада просто знищує країну і свободу слова. У цьому режимі ми спостерігаємо все більше і більше ознак фашизму. Але як би хто не старався, цей фашизм не пройде! »- резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...