Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Росія довіряє Медведчуку, і цим потрібно користуватися в українських цілях», – вважає Вадим Рабінович

Ми самі вибираємо, з ким розмовляємо ми, вони самі вибирають, з ким розмовляють вони.

Керівництво Російської Федерації довіряє члену «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку, і цим потрібно користуватися в українських цілях. Таку заяву Вадим Рабінович зробив у відповідь на твердження Петра Порошенка про те, що Медведчук є єдиним інформаційним каналом між президентами України і Росії.
«Для того щоб встановлювати мир і вирішувати питання звільнення військовополонених – потрібна добра воля обох сторін. Ми самі вибираємо, з ким розмовляємо ми, вони самі вибирають, з ким розмовляють вони. Для них Медведчук є зрозумілим і каналом, який ніколи не підводив їх – всі інші канали їх дурили багато разів. Тому Медведчуку довіряють, і цим треба користуватися в українських цілях», – вважає парламентарій.
За його словами, саме Віктор Медведчук є «ключем до миру» в нашій країні.
«У перші дні приходу в партію Віктора Медведчука я говорив і повторюся ще раз: «золотий ключик» до миру знаходиться в нашій партії. І раз виборні процеси вже почалися, я скажу ось що: коли ви підете на вибори і будете голосувати за мир, вибирайте нашу партію і того кандидата, якого вона висунула в президенти. І не тому що він самий чудовий – всі недосконалі. А тому, що мир сьогодні знаходиться в наших руках », – закликав народний депутат.
Також політик прокоментував актуальність роботи в «мінському форматі».
«І СБУ, і Євген Марчук, і будь-який інший чоловік, який докладає хоч найменше зусилля для наближення миру в країні та звільнення наших людей, повинен працювати. Але поки єдиною людиною, якого хочуть слухати обидві сторони, є Віктор Медведчук. І я думаю, що він успішно справляється зі своєю роботою, інакше президент вже знайшов би когось іншого. Думаю, що він займає правильну позицію, будучи передавальною ланкою між двома президентами. Тому Медведчук робить все правильно, і Порошенко має рацію в тому, що він повинен робити свою роботу президента, а учасники переговорів – свою », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: