Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рецепт боротьби з корупцією від Вадима Рабіновича

Щоб перемогти корупцію, потрібна одна година.

Вадим Рабінович підкреслив, що нинішня влада зробила електронні декларації інструментом узаконення награбованого корупціонерами.

«Мільярдні, а не мільйонні декларації заповнили люди, які ніколи не працювали в бізнесі, були депутатами, прокурорами, суддями. Виходить, це не е-декларування, а узаконення награбованого. Це зовсім інше! Але я вважаю це явкою з повинною. Це все – політичні ігри, які ніякого відношення до нас не мають. Скільки людей в країні стурбовані проблемою незаконного збагачення? Десять чоловік? Нехай вони і хвилюються! »- заявив народний депутат.

Вадим Рабінович згадав про те, що в Україні вже багато років проходить Антикорупційний форум, учасники якого практично не змінюються. При цьому не змінюється і ситуація з корупцією.

«За цей рік 7 тисяч доларів надійшло в бюджет України за судовими рішеннями від всіх корупціонерів. Це не знущання над державою? Щотижня ми читаємо про те, що прокуратура, СБУ, МВС спіймали когось на тисячних, мільйонних хабарах. Куди діваються ці гроші? »- поставив риторичне запитання парламентарій.

Політик також поділився своїм рецептом боротьби з корупцією.

«Щоб перемогти корупцію, потрібна одна година. Максимум – день. Але якщо ти за день не зміг перемогти корупцію, то ти ніколи цього не зробиш. Очолиш – так. Я б зібрав десять чоловік зі списку Forbes і сказав би їм, що з завтрашнього дня їх «лафа закінчиться». І потім обов’язково на наступному тижні одного з них посадив би, щоб вони зрозуміли, що це не жарти. І повірте мені, 90% корупції закінчиться», – зазначив парламентарій.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...