Головна » Політика

Рабинович: «За допомогою Медведчука обмін полоненими – це головна позитивна подія року»

Про це заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі телеканалу «NewsOne»

Фото: прес-служба Вадима Рабиновича

«Сьогодні відбулася одна з найголовніших позитивних подій року. Перед Новим роком більше 70 чоловік повернулися з полону в свої сім’ї. Це чудово! На жаль, це не принесло остаточного миру на нашу землю. Але ясно, що це принесло мир в сім’ї людей, які довгий час не бачили своїх рідних і повернулися додому. Я хочу зробити те, чого не зробив поки що ніхто, – сказати спасибі за це Віктору Медведчуку. Тому що всі нормальні знають, яка його особиста заслуга в цьому. Якби всі використовували так кума на користь країні, це було б непогано! ».

Про це заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Віктор Медведчук, який активно сприяв поверненню українських полонених додому, багатьом не подобається. Його критикують і не люблять, але саме Віктор Медеведчук вдало використовував комунікативні можливості і витягнув хлопців з полону. Дай Бог кожному використовувати так свого кума в благородних цілях! За це йому спасибі! У Біблії сказано, що той, хто врятував одне життя – врятував цілий світ. Йому не варто хвилюватися про подяки на землі, тому що він її вже отримав на небі », – підкреслив парламентарій.

«На жаль, в процесі звільнення полонених ми багато чого не встигли в 2017 році. До того ж, на цьому тижні двічі мало не зірвався обмін через необдумані заяви нашої влади. Але я зі свого боку зроблю все, щоб робота в цьому напрямку була плідною, і той-таки Микола Карпюк, який сидить у Володимирській тюрмі, і за справою якого я особисто стежу, вийшов на свободу найближчим часом. Тримайтеся! Ми працюємо! », – резюмував лідер партії «За життя».

За матеріалами: http://journalist.today


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...