Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабинович: «Вступ Медведчука у «ЗА ЖИТТЯ» дав нам в руки «Золотий ключик» для миру в Україні»

Те, що він кращий парламентер з Росією, визнають у всіх партіях, коли ходять до нього радитися

Політик Віктор Медведчук прийняв запрошення вступити в партію «За життя» та очолити напрямок по відновленню миру в країні.

Про це в прямому ефірі телеканалу «Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Патріотичні крики з трибуни не наближають нас до миру. Запорука успіху будь-яких переговорів – крок назад кожної сторони конфлікту. І цього домагатися не криками, а спокійною, важкою роботою. У середу, 25 липня, я в прямому ефірі представляв програму партії «За життя» – «Українську мрію», і одночасно вся країна голосувала за тих менеджерів, які будуть втілювати її в життя за різними напрямками. І українці запропонували, щоб Віктор Медведчук очолив напрямок по відновленню миру на Донбасі і відновлення переговорів з СНД, в тому числі і з Росією. І я вважаю, що він – ключ від миру в Україні », – підкреслив Рабінович.

На думку політика, Медведчук є загальновизнаним авторитетом в питанні переговорів з Російською Федерацією.

«Те, що він кращий парламентер з Росією, визнають у всіх партіях, коли ходять до нього радитися; визнає президент, коли посилає його на переговори в РФ. І тепер цей «золотий ключик» буде лежати в кишені партії «За життя». Я в середу запросив Віктора Медведчука в нашу партію, вже в четвер я з ним розмовляв. Він, а також Віктор Суслов (економічний напрямок) і Євген Педаченко (медичний напрямок) вже погодилися вступити в нашу партію – з чим я і вітаю команду «За життя». Вони будуть нашою опорою в реалізації програми », – констатував політик.

Також лідер партії «За життя» висловив упевненість, що Віктор Медведчук продовжить успішно займатися звільненням українських в’язнів.

«Медведчук, якому народ України доручив рятувати ситуацію і відновлювати мир, буде у нас цим займатися – і я абсолютно впевнений, що він з цим впорається. Також він допоможе і після визволення в’язнів в РФ і на Донбасі – на сьогодні він вже звільнив 481 людину», – зазначив парламентарій.

При цьому він підкреслив, що після виборів, ще до початку втілення в життя програми «За життя», в Україні необхідно провести загальнонаціональний референдум.

«Для реалізації будь-якого проекту треба зробити перший крок. У нас перший крок дуже простий – треба провести референдум і визначитися з тим, яку країну ми будуємо. Ми пропонуємо будувати незалежну, нейтральну державу – Швейцарію Східної Європи, з пріоритетом економіки для людей, з високою їх платоспроможністю … Якщо у вас є інші пропозиції – називайте їх. Але саме люди повинні прийняти остаточне рішення! », – констатував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...