Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабинович: Українці здатні на диво – разом побудувати нову, сильну і багату країну (ВІДЕО)

Я взагалі вважаю, що для того, щоб змінити світ, потрібно трохи змінити себе

У новому календарному році українці можуть самі створити диво спільними зусиллями – встановити мир і побудувати сильну і багату країну. Про це заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії “За життя” Вадим Рабинович в ефірі новорічного випуску програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі “112 Україна”.

Вітаючи українців з 2018-м роком, він підкреслив, що саме з малого починається велике, і, якщо потрібні великі зміни, – треба почати з себе.

“Я вірю в чудеса, в тому числі і новорічні, тому що диво – це те, що порушує нашу людську логіку. Чудо в нашому житті буде. Але диво не обов’язково має бути в пір’ї. Якщо хочете дізнатися, яким воно буде – подивіться на себе в дзеркало. Я взагалі вважаю, що для того, щоб змінити світ, потрібно трохи змінити себе. Якщо ми трохи змінимо себе і маленький світ навколо нас, то ми відразу побачимо величезне диво – просто нову країну, сильну і багату . Я в це дуже сильно вірю “, – сказав парламентарій.

Він також прокоментував той факт, що, згідно з рейтингами, мемом 2017 року Україна стала так званою “ждун” – скульптурою, що символізує очікування змін на краще.

“Я не люблю чекати – я людина дії. Я взагалі не вважаю, що” ждун “- це правильний спосіб життя. Це китайська система: сидіти біля річки і чекати, поки труп ворога пропливе повз тебе. Я думаю, що нам чекати вже набридло . Але я вважаю, що чекати нам вже й не потрібно. я в наступному році, чесно кажучи, чекаю тільки одного: що ми повернемося до нормального життя. ми повинні жити у великій, вільній країні. повинні йти вперед “, – переконаний лідер партії “За життя”.

На його думку, тільки разом українці зможуть домогтися бажаного – миру у своїй країні. Політик додав, що скоро це стане можливим, оскільки закінчується влада “партії війни».

“Світ в нашій країні буде по-любому. Тому що без миру ми жити не хочемо і не будемо. Закінчується каденція партії війни. Ми проводжаємо старий рік і стару владу, яка не може встановити мир. Скажіть, ну як вовки можуть встановити сприятливий режим для зайців? Це неможливо. Тому я хочу побажати, щоб всі ті, хто хоче війни, залишилися в минулому році. Так нам буде легше будувати світ в наступному і йти до нашої мети – великої Україні! “, – резюмував Вадим Рабинович.

Реклама
Реклама