Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рабинович: «Українці повинні проголосувати за ту партію, яка знає, як жити без МВФ»

За його словами, наша співпраця з Фондом призвела до того, що ВВП України став найнижчим серед сусідніх країн - всього $ 2 тисячі на душу населення

Політик наводить два приклади невдалого співробітництва країн з Фондом

Кожен українець вже винен Міжнародному валютному фонду 2700 доларів, і якщо країна не припинить співпрацю з МВФ, з кожним роком ця сума буде рости. Про це народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович заявив в публікації на своїй сторінці в Facebook.

«Нещодавно заступник голови НБУ Рожкова заявила, що без нового траншу від МВФ є ризик фінансової дестабілізації. Неначе долар по 28 і євро по 33 – це ще не проблема, а ось кредит не дадуть – і буде зовсім погано. Така заява, по суті, означає, що Україна підсіла на «траншевого голку». Адже без МВФ ми не можемо й кроку зробити », – пише парламентарій.

Політик наводить два приклади невдалого співробітництва країн з Фондом. Перший – Грецію, де це призвело до катастрофічних наслідків: «рівень безробіття серед молоді збільшився на 50%, кількість самогубств – на 35%, а загальний борг країни перевищив космічний показник – більше 150% ВВП». Другий – Пакистан, якому МВФ дав кредит в обмін на будівництво військових баз США для боротьби з тероризмом в сусідньому Афганістані, «нав’язавши гроші в обмін на війну». «Я постійно про це говорю – МВФ не просто так допомагає Україні. Мета цієї організації – перетворити Україну на сировинний придаток Заходу: забрати наш ліс, купити дешевше нашу землю, домогтися того, щоб наша влада погоджувалася на всі вимоги. Так, скоро МВФ контролюватиме навіть темпи народжуваності в нашій країні », – обурився Вадим Рабинович.

За його словами, наша співпраця з Фондом призвела до того, що ВВП України став найнижчим серед сусідніх країн – всього $ 2 тисячі на душу населення. «Це означає, що українці живуть бідніші за росіян, білорусів і навіть молдаван – всіх з колишнього СРСР. Зовнішній борг України – $ 115 млрд. Тільки за перші 6 місяців 2017 року він зріс на 1,3 млрд, тобто зовнішній борг на душу населення становить 2700 доларів. Це означає, що економіка України генерує 2000 доларів на одного українця в рік, а зовнішнього боргу у кожного українця – на 700 доларів більше », – пояснив лідер партії« За життя ». Народний депутат запропонував такий вихід з цієї ситуації: «потрібно змести мітлою всю злодійкувату владу, піти на вибори, проголосувати за тих, хто зможе відмовитися від допомоги МВФ і вивести економіку з кризи».

За матеріалами: https://www.unian.net

Реклама
Реклама