Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабинович: “Оптимізму немає – влада не хоче конструктивно працювати з опозицією!” (ВІДЕО)

У четвер, 22 серпня, у Верховній Раді України продовжилися дискусії щодо розподілу керівних посад у парламентських комітетах.

Як велася дискусія і чи досягнуті результати, розповів журналістам новообраний народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович.

«Спочатку питання Донецька і Луганська взагалі забули включити в компетенцію якого-небудь комітету, і тільки після моїх заперечень підготовча група врахувала ці проблеми. Мабуть, для влади це дрібна тема … », – заявив політик, помітивши, що« влада як і раніше наполягає на розвитку якихось приватних космічних польотів … »

Що стосується розподілу комітетів між владою і опозицією, то, за словами Вадима Рабиновича, «команда Зеленського пішла «чудовим» шляхом Петра Олексійовича Порошенка».

«Схоже, вони готові запропонувати нам всім лише два комітети, і нехай, мовляв, вони гризуться між собою. У зв’язку з цим всі оголосили, що вони вже пішли в опозицію. Але я ще раз повторюю: коли провладна фракція і інші (крім «Опозиційною платформи – За життя») йдуть в одному напрямку, то, виходить, що і «Батьківщина», і «ЄС», і «Голос» – це попутники, яких не взяли на борт «Слуги народу». Опозиція – це ми! »- підкреслив Вадим Рабинович.

Втім, остаточні рішення будуть прийматися на черговому засіданні в п’ятницю, 23 серпня.

«До порядку денного повернули питання, пов’язані з Донбасом. Сьогодні розглядалося безліч технічних речей, які не мають відношення до політики. «Слуги» продовжують вести свою усміхнену тактику, в усьому з нами погоджуються, але голосують більшістю за свої рішення. Сьогодні в їх владі перейменувати навіть країну. І я, до речі, запитав, чи не збираються вони цього робити. На щастя, поки не збираються », – з іронією зазначив Вадим Рабинович.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» нагадав, що він серед тих, хто голосував за Зеленського, проте на даний момент у нього «немає оптимізму щодо роботи команди президента».

«Навпаки, вони не хочуть конструктивно працювати з опозицією. Комітет з питань свободи слова залишили опозиції, а насправді забрали у нього всі повноваження і тепер його можна назвати «комітет нічого нероблення». Влада позбавила опозицію реальних важелів впливу, тому на сьогодні контролювати владу не представляється можливим. Виходить, ми маємо ту ж ситуацію, що і при Порошенкові, тільки в ще гіршому вигляді », – констатував Вадим Рабинович.

Але, незважаючи на все це, він оптимізму не втрачає.

«Нехай і в непростих умовах, при тотальному контролі« Слуги народу », але ми робимо свою роботу. Нічого більше зробити ми не можемо – як то кажуть, «маємо, що маємо». У цьому парламенті ми всі, крім представників «Слуги народу», – статисти. Тому, маючи невеликий політичний досвід, можу сказати: це провладна команда не налаштована на створення єдності, коаліції, нормальних умов для роботи опозиції, яка має права. Особисто для мене основними на сьогоднішній день залишаються два питання – мир і економіка. Поки в цьому напрямку нічого не зроблено. Що ж, почекаємо ще 100 днів! »- резюмував Вадим Рабинович.

Нагадуємо, В Ужгороді урочисто відзначили День Прапора (ФОТО)

Читайте також: Смерть через навушники: хлопець не почув потяг який наближався

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...