Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Рабінович запропонував зняти оплату ЖКП з пенсіонерів

Лідер партії «За життя» Вадим Рабінович повідомив, що внесе на розгляд Верховної Ради пропозицію про зняття оплати ЖКП з пенсіонерів. Про це Рабінович повідомив в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна»

«Відправлений у відставку міністр фінансів Олександр Данилюк не зробив нічого доброго для нашої країни, а його звільнення пов’язане лише з боротьбою за потоки всередині самого Кабміну. Всі знають, що контроль над Державною фіскальною службою став каменем спотикання між ним і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. А по факту — і Гройсман, і Данилюк — одного поля ягоди, саме вони збудували згубну економічну політику, через яку страждають мільйони українців», — переконаний народний депутат. На думку лідера партії «За життя», уряду слід звернути увагу не на кадрові перестановки, а на підвищення соціальних стандартів.

«Я не розумію, як можна не індексувати зарплати. Якщо ви бачите, що завдяки вашому господарюванню людина може на 100 гривень купити на 20 відсотків менше продуктів, ніж раніше, то ви зобов’язані компенсувати ці 20% громадянину! Це основа соціальної політики будь-якої держави! Нешанований у нас президент Білорусі Олександр Лукашенко вже скасував оплату комунальних послуг для літніх людей, у РФ теж після досягнення людиною 70-ти річного віку оплата комунальних послуг проводитися не буде. А чим ми гірші? Я подаю аналогічний законопроект до парламенту, тому що вважаю, що ми маємо всі можливості скасувати оплату комунальних платежів для пенсіонерів, і пропоную депутатському корпусу підтримати мою ініціативу, а не йти на поводу уряду, який бореться з бідністю не шляхом підвищення соціальних стандартів, а знищує народ своїми «реформами», — заявив Вадим Рабінович.

Парламентарій підкреслив, що «винних у нинішній непростій економічній ситуації потрібно шукати не тільки в Кабміні, а й у Верховній Раді». «Оплата «комуналки» пенсіонерами — це зайва вілла або яхта, це зростаючий рахунок десь в офшорі», — констатував парламентарій.

«Хочу нагадати, що наші «опозиціонери» сидять на віллах за кордоном, які купили на награбовані з українського народу гроші. Гроші, які депутати від «Опозиційного блоку» Бойко і Льовочкін віднімають в українців, завдяки підвищенню тарифів на газ для населення, адже вони ж власники газорозподільних компаній. А наші «патріоти» при владі їм у цьому активно допомагають — в обмін на підтримку при голосуванні за потрібні владі закони. Але не можна жити і грабувати народ у своїй країні тільки тому, що ти в добрих стосунках з представниками нинішньої влади. Треба ж бути в хороших стосунках з законом, а з цим в «опозиціонерів» дійсно є проблеми — і історія з арештом вілли Льовочкіна у Франції — чергове тому підтвердження», — резюмував Вадим Рабінович.

Повідомляє http://зажиття.укр

Реклама
Реклама